Igor Tudor - Sayfa 273 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ndiaye gibi tek vasfı maç içinde taraftara el kaldırıp hareketlendirmek olan adamı 6 ayda fiyatını 2 katına çıkarıp EPL'ye satan, Tolga Ciğerci'den, Depay çıkaran, Sneijder denilen şişmanı dehleyen, Fernando'dan max. verim alan büyük taktisyen..

Seni çok özledim hocam..

Gözüm kör olaydı da şu postu görmeyeydim. Tolga Ciğerci'den ne çıkarmış?

şimdi o günleri hatırlayalım

ne diyordu terimciler hatırlayan var mı arkadaşlar

-tudor sezonu erken açtığı için ilk haftalarda kazandı

bu sezonda erken açtık sonuç

-çok transfer yaptı istedikleri alındı

bu sezon durum nedir bilen var mı?

- derbi deplasmanında bjkden 3 yedi

kayseri daha büyük pardon beyler

vicdanı, aklı olan herkes biraz utanma hissediyordur

operasyonla gelen böyle gider, gidecek

Oyun okuma konusunda ne yazik ki hala ayni hatalari yapiyor

Genoa deplasmaninda 65 dakika cok iyi top oynatti pozisyon vermedi takimi,orta saha da takimi ayakta tutan tameze’yi 65. Dakika da oyundan aldi ve Mac tersine döndü

Oyuna baslangic plani genelikle cok iyi Bizde de oyleydi Ama oyun okuma ve mudahale etme konusunda eksiklik devam ediyor

Iki haftadir yaptigi degisiklikler ile öne gecmesine ragmen yakalaniyordu

Bu hafta farkli kazanarak bu ihtimali ortadan kaldirmis

Gayet iyi bir baslangic yapti Verona da

Yine 0-2 dan Mac verdi yaptigi degisiklikler ile

Bizde oldugu gibi mukemmel bir baslangic plani var Ama ne yazik ki oyun okuma konusunda hic gelismiyor ayni hatalari yapiyor

Daha önce de yazdim tudor’un Maca baslangic plani genelde yerinde oluyor dogru planlama ile basliyor Ama degisiklik konusunda zayif oldugu icin takima kötü etki ediyor

Bugun ki macta sakatlanan stoper degisikligi disinda 70’e kadar bekledi en azindan

Bu konu da Biraz daha gelistirse kendini cok iyi olacak

Daha önce de yazdim tudor’un Maca baslangic plani genelde yerinde oluyor dogru planlama ile basliyor Ama degisiklik konusunda zayif oldugu icin takima kötü etki ediyor

Bugun ki macta sakatlanan stoper degisikligi disinda 70’e kadar bekledi en azindan

Bu konu da Biraz daha gelistirse kendini cok iyi olacak

müthiş oynadılar yine bugün

Üst Alt