Igor Tudor - Sayfa 277 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
besiktas deplasmanında muslera yumurtlamasa yeniyorduk iyi oynayan bizdik izlemediginiz maclara yorum yapmayınız. ft yi bu dönem bende savunuyorum ama o zaman bu adama saldıran tayfa hala devam etmekte
O maçı hatırlıyorum gol yiyene kadar sadece defans yaptık gol yedikten sonra da dağıldık o futbolun hiçbir açıklaması olamaz Muslera o maç olmasa 7-8 dahi olabilirdi mesela Başak maçında 5 tane yedik o maçta da aynı şekilde ciddi pozisyonumuz yok Fatih hocayı da eleştirdiğim konular var Tudor'un da ciddi eleştirilecek yönleri de vardı

Kar demişsin kar , kullandığım kelimenin anlamını öğren önce. Para kazanılmasına kazanılmış ama hangisinden kar etmişsin ? Cevap yok. Nasıl olsa kimse dönüp bakmayacak ne olup bittiğine bir akıllı sensin burada. Kadroların şampiyonlukları ile ilgili bişi demiş miyim , hayır. Başka yerlere çekmeye çalışma konuyu. Kar falan yok ortada. Hem de Terim'e rağmen şampiyon olmuşuz , bak sen. Tudor kalsaydı tek bir şampiyonluk bile alamazdık , 10 tane yiyecektik Beşiktaş'tan azcık şanslı olsalardı. Terim kötüyse kötüdür , dönüp bunun gibi malları veya Mancini gibi kulüp kariyeri sıçıştan ibaret olan , bütün deplasmanları da dün sövdüğünüz şekilde oynatan adamları dönüp dönüp boşuna övmeyin. Hafızamız iyi neyse ki.
Benim de hafızam iyidir insanları yalancı diye yaftalayacağınıza Galatasaray'ın maçlarını takip edin.. Evet fatih terime rağmen şampiyon olduk! Şampiyon olduğumuz 2 sezonda avrupada rezil olmamız bunun göstergesiydi.. İnsanlara masal anlatmaktan vazgeçin.. İlk sezon bu takım tudor bıraktığında 2 puan gerideydi.. Fatih terim geldi fenerbahçenin 3 puan önünde şampiyon olduk.. Sanki takım kopup gitmiş gibi yorumlar yapıyorsunuz..

2.ci sezon başakşehir son 5-6 hafta 13 puan öndeyken abdullah avcının ve başağın loserliği sayesinde şampiyon olduk.. Zira hiçbir büyük takım 13 puan öndeyken şampiyonluk vermez..

Fatih terim tudor'un kurduğu kadroyu dibine kadar sıyırdı.. Daha sonra kendi kadrosunu kurmaya başladı peki noldu ? Takım 3 sezondur kupa kazanamıyor..

İnsanlara gerçekleri anlatın gerçekleri.. Hayal satmayın.. Biz tudor aşığı değiliz.. Sadece sezarın hakkı sezara diyoruz.

Benim de hafızam iyidir insanları yalancı diye yaftalayacağınıza Galatasaray'ın maçlarını takip edin.. Evet fatih terime rağmen şampiyon olduk! Şampiyon olduğumuz 2 sezonda avrupada rezil olmamız bunun göstergesiydi.. İnsanlara masal anlatmaktan vazgeçin.. İlk sezon bu takım tudor bıraktığında 2 puan gerideydi.. Fatih terim geldi fenerbahçenin 3 puan önünde şampiyon olduk.. Sanki takım kopup gitmiş gibi yorumlar yapıyorsunuz..

2.ci sezon başakşehir son 5-6 hafta 13 puan öndeyken abdullah avcının ve başağın loserliği sayesinde şampiyon olduk.. Zira hiçbir büyük takım 13 puan öndeyken şampiyonluk vermez..

Fatih terim tudor'un kurduğu kadroyu dibine kadar sıyırdı.. Daha sonra kendi kadrosunu kurmaya başladı peki noldu ? Takım 3 sezondur kupa kazanamıyor..

İnsanlara gerçekleri anlatın gerçekleri.. Hayal satmayın.. Biz tudor aşığı değiliz.. Sadece sezarın hakkı sezara diyoruz.
Ya böyle ünlemler falan koyunca cümle sonuna ciddiye alınacağını mı sanıyorsun ? Hayali ben nerede satmışım ? Misli ile kar ettik demişsin , bütün transferleri çıkardım koydum ortada kar falan yok. Sonrasında da konuyu oraya buraya çekiştirmeye çabalayıp demagoji yapıyorsun. Yanlış yazmışım desen neyse. Ben maçları çok iyi takip ediyorum merak etme. Avrupa'da düştüğümüz grup ortada. Real Madrid ve PSG'li gruba kim düşse o sonuçları alması muhtemeldi bizim torbadan. Bir önceki sezonda da forvetsizlikten elendik. O övdüğün transferlerin faturası da Sinan Gümüş ile CL oynamak oldu. Ben kopup gitmiş gibi yorumlar yapmıyorum bu yazdığın da yalan. Ben diyorum ki Tudor şampiyon olamayacaktı Terim geldi şampiyon oldu. Süper oynadık mı demişim ? Yok. Falsonuz ortaya çıkınca sanrılarınızı yazıyorsunuz foruma. Terim kendi kadrosunu bu sezon kurabildi. Bu sezondan önce Akbaba ve Diagne dışında bonservisle adam alamadı FFP yüzünden. Hepsinin sebebi de o övdüğün transfer dönemi.

Hagi ne güzel demiş ```Lazım kafa.`` diye.

Ya böyle ünlemler falan koyunca cümle sonuna ciddiye alınacağını mı sanıyorsun ? Hayali ben nerede satmışım ? Misli ile kar ettik demişsin , bütün transferleri çıkardım koydum ortada kar falan yok. Sonrasında da konuyu oraya buraya çekiştirmeye çabalayıp demagoji yapıyorsun. Yanlış yazmışım desen neyse. Ben maçları çok iyi takip ediyorum merak etme. Avrupa'da düştüğümüz grup ortada. Real Madrid ve PSG'li gruba kim düşse o sonuçları alması muhtemeldi bizim torbadan. Bir önceki sezonda da forvetsizlikten elendik. O övdüğün transferlerin faturası da Sinan Gümüş ile CL oynamak oldu. Ben kopup gitmiş gibi yorumlar yapmıyorum bu yazdığın da yalan. Ben diyorum ki Tudor şampiyon olamayacaktı Terim geldi şampiyon oldu. Süper oynadık mı demişim ? Yok. Falsonuz ortaya çıkınca sanrılarınızı yazıyorsunuz foruma. Terim kendi kadrosunu bu sezon kurabildi. Bu sezondan önce Akbaba ve Diagne dışında bonservisle adam alamadı FFP yüzünden. Hepsinin sebebi de o övdüğün transfer dönemi.

Neye göre ‘Tudor şampiyon olamayacaktı’ dedin Alp? Terim yerine başkası gelse şampiyon olabilir miydik sence?

Ne anlatıyon sen kardeş ? Sen beni ciddiye alsan ne olur almasan ne olur ? Fasulye nimet misali.. Club Brugge bile Messi-Neymar- Mbappe üçlüsüne karşı ezilmiyor mütevazi kadrosuyla başa baş oynuyor. Sen; Seri-Lemina-N'zonzi orta saha üçlüsüyle realden 6, PSG'den 5 yiyorsun.. Kime masal anlatıyon hocam sen ? İnsanlar aptal değil hatırlatmama gerek var mı ? İnsanlar neyin doğru neyin yanlış olduğunu iyi biliyor.. İstediğiniz kadar terimi savunun..

Tudor'un kurduğu kadronun ekmeğini yemiştir bu kadar basit! (bak bu ünlemi boşuna koymadım)

Neye göre ‘Tudor şampiyon olamayacaktı’ dedin Alp? Terim yerine başkası gelse şampiyon olabilir miydik sence?
Olabilirdik tabi iyi bir hocayla. Hoca değişimi şart idi fakat ille FT olmalıydı demiyorum. Tudor neye göre şampiyon olamazdı ; ilk haftalarda oynattığı oyunu kaybetti, tepe taklak aşağı gittik. Büyük maçların hiçbirisinde varlık gösteremedik , Beşiktaş ve Başak maçlarında direkt ezildik. Kötüye gidiyordu , zaten bana göre hiçbir zaman iyi hoca olmadı. Dediğim gibi Terim kötü ve formsuz diye kötü performans göstermiş , bizden sonra da kötü performanslarına devam etmiş hocaları iki maç kazandılar diye övmem ben. Tudor bok gibi hocaydı demek bugün FT kalsın demek değil. Bariz bir şekilde yalan algılar yapılıyor görüldüğü üzere , sadece iplikleri pazara çıkartıyorum.

Ne anlatıyon sen kardeş ? Sen beni ciddiye alsan ne olur almasan ne olur ? Fasulye nimet misali.. Club Brugge bile Messi-Neymar- Mbappe üçlüsüne karşı ezilmiyor mütevazi kadrosuyla başa baş oynuyor. Sen; Seri-Lemina-N'zonzi orta saha üçlüsüyle realden 6, PSG'den 5 yiyorsun.. Kime masal anlatıyon hocam sen ? İnsanlar aptal değil hatırlatmama gerek var mı ? İnsanlar neyin doğru neyin yanlış olduğunu iyi biliyor.. İstediğiniz kadar terimi savunun..

Tudor'un kurduğu kadronun ekmeğini yemiştir bu kadar basit! (bak bu ünlemi boşuna koymadım)
Birincisi, tanımadığın insanlara kardeş mardeş diye hitap etme, burası kahvehane değil. ``Anlıyon`` mu ? İkincisi hala yanlış bilgi verdiğini kabul etmedin. Cahil özgüveni tam olarak böyle bir şey işte. Üçüncüsü , maalesef bazı insanlar aptal ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorlar. Ha yalan yanlış bilgi sallayanlara tercih ederim yine aptalları. Yanlış bilgi verdiğini kabul etmeyip konu Terim değil iken konuyu buraya çekenin kim olduğu ortada. Tudor'un kurduğu kadro yüzünden 4 sene transfer yapamadık ama bazılarında ne hafıza var ne utanma duygusu.

Olabilirdik tabi iyi bir hocayla. Hoca değişimi şart idi fakat ille FT olmalıydı demiyorum. Tudor neye göre şampiyon olamazdı ; ilk haftalarda oynattığı oyunu kaybetti, tepe taklak aşağı gittik. Büyük maçların hiçbirisinde varlık gösteremedik , Beşiktaş ve Başak maçlarında direkt ezildik. Kötüye gidiyordu , zaten bana göre hiçbir zaman iyi hoca olmadı. Dediğim gibi Terim kötü ve formsuz diye kötü performans göstermiş , bizden sonra da kötü performanslarına devam etmiş hocaları iki maç kazandılar diye övmem ben. Tudor bok gibi hocaydı demek bugün FT kalsın demek değil. Bariz bir şekilde yalan algılar yapılıyor görüldüğü üzere , sadece iplikleri pazara çıkartıyorum.
O dönem hoca değişimi şarttı sana göre ama şimdi daha da şart bence. Tepetaklak olduk, ezildik geriye gittik ama 2 puan fark oluşmuş bu zamanda. Birkaç haftalık bir durumun sonucunda değişim şart oluyor ise 3 senelik sürecin sonunda da şart olur Alp. FT gitsin demek de bok gibi hoca olduğunu demek değil sadece artık olmuyor demek, en azından benim için. Gerçi ben hep yeni yönetimle beraber bir değişim istemiştim ama o olmadı, devam edildi.

Konuyla alakasız olacak fakat örnek verirken biraz dikkat etseydin keşke. Unutmuş olmalısın, Brugge de o sezon bizim gruptaydı. Psg'den 5, Real'den 3 yemişti. Son dk enfes bir gol atmışlardı bize berabere kalıp 4. olmuştuk. Golü atan Diatta geçen sezon 17 milyon euro'ya Monaco'ya gitti.

Şimdi diyebilirsin ben bu sezondan bahsediyorum. Haklısın mütevazı kadrosuna göre puan almayı başardılar evlerinde Psg'ye karşı. Sonra City'den önce 5, sonra 4 yediler tabi. Club Brugge bile dediğin ve küçümsediğin takımın kadrosu da bizden yaklaşık 60-70 milyon euro değerli bu arada. Bu sezon 45 milyon euro harcamışlar transfere. 30 milyon eurolara satış yapıyorlar son senelerde. Örnek verirken en azından araştırın düşüncenizin altı dolu olsun.

Bok vardı dizilişi değiştirdin

rengim sana bir hikaye anlatayım da bu işi bir daha düşün

kuzunun biri berrak bir dere kenarında su içiyormuş

-o sırada kurt öfkeyle bağırmış vayyy hadsiz kuzu sen kim oluyorsun da benim suyumu bulandırıyorsun diye

-kuzu şaşkınlıkla aman efendim ben suyunuzu nasıl bulandırayım ben aşağıdayım siz yukarda olsa olsa siz benim suyumu bulandırırsınız demiş

-onu bunu bilmem demiş kurt bulandırıyorsun işte

-hem dahası da var sen geçen sene bana küfretmişsin cezanı çekeceksin

-kuzu aman efendim ben geçen sene daha doğmamıştım bile size nasıl küfrederim demiş

-onu bunu bilmem demiş kurt sen değilsen kardeşindir o değilse de sizlerden biri küfretmiştir bedelini ödeyeceksin dediği gibi kuzucuğu oracıkta parçalamış

yani rengim dizilişmiş, bjkden 3 yemekmiş 5 atmakmış, liderlikmiş bunları hep yukarıdaki hikayeden hareketle düşün

udinese'de belli oranda başarılı olmuştu ama berbat yönetim yüzünden bir türlü beklenen seviyeye gelemedi. Sonra hajduk hocası oldu ve artık olmayacak diyordum ama geçen sene juve yardımcılığı ve bu sene 3'te 0 yapan verona'ya gitme cesareti önemliydi

bundan sonra acayip düşüş yaşamazsa özellikle seriea'da önemli saygı edindi. Zirve 6-7 takımdan teklif alabilir önümüzdeki yıl

bugün de resmini öptüm de yattım hocam
5a37bd4a61361f0ccca98f65.jpg

-o sırada kurt öfkeyle bağırmış vayyy hadsiz kuzu sen kim oluyorsun da benim suyumu bulandırıyorsun diye

-kuzu şaşkınlıkla aman efendim ben suyunuzu nasıl bulandırayım ben aşağıdayım siz yukarda olsa olsa siz benim suyumu bulandırırsınız demiş

-kuzu aman efendim ben geçen sene daha doğmamıştım bile size nasıl küfrederim demiş

-onu bunu bilmem demiş kurt sen değilsen kardeşindir o değilse de sizlerden biri küfretmiştir bedelini ödeyeceksin dediği gibi kuzucuğu oracıkta parçalamış

yani rengim dizilişmiş, bjkden 3 yemekmiş 5 atmakmış, liderlikmiş bunları hep yukarıdaki hikayeden hareketle düşün
Meşazını aldım rengim

Güçlü bir gs için tudora evet olmasada hayır demiyorum

canım kuzu kavurma çekti Emre

Tudor'un yaptığı transferlerden yatırım, fayda, sürdürülebilirlik üçgeninde en az net 60 milyon euro zarar ettik ve bu 60 milyon euro da kurun 4 olduğu noktada başladı 12 olduğu noktadayız ve hala devam ediyor, yani bize etkisi her yıl daha yıpratıcı olmuş.

O dönemdeki transferler yüzünden FFP cezası yediğimizi ve sezonlara forvetsiz, orta sahasız girdiğimizi de eklersek bu zarar 100 milyon euroyu geçer yani mevcut borcumuzun yarısının sebebi Dursun Özbek ve Tudor'dur.

Muhtemelen kendisi de Fernando, Gomis, Feg dışında alınan her oyuncuya önceki takımlarda aldıklarının 2-3 katı verildiği için bir miktar parayı cebine atmıştır. Tazminatının peşinden ağlayan, Galatasaray'a sallayıp duran karaktersiz bir insan sonuçta.

Bu herifin transferlerinden kar ettik iddiasında bulunanlar önce gidip basic iktisat dersi alsın.

Kendisi, dönemin başkanıyla beraber Galatasaray'a bir kaç ayda geri döndürülemez zararlar vermiştir.

Son düzenleme:
Üst Alt