İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)


İhbar Asılsız ÇıktıFenerbahçeli Gazeteci Luber Ayar'ın 'Galatasaray kulübünde 2006 yılına ait bir belge var. Belgede Yönetici Bülent Tulun Başkan Adnan Polat'a 'hakkımda dedikodular yapıyormussun elimde şuanda Denizlispor'a gönderdiğin teşvik primi ile ilgili belge makbuz ve faturalar var. Dikkatli olmazsan bunları kullanırım' şeklinde bir mektup yazdığı ve bunun teşvik primi belgesi olduğuna dair yaptığı ihbar asılsız çıktı.Polisin Galatasaray kulübü ile ortaklaşa yaptığı aramalarda bulunan evrakta 'Yönetici Bülent Tulun'un Başkan Adnan Polat 'a'“Sağda solda İliç’in transferinde usulsüzlük yaptığım yolunda dedikodu yapıyormuşsunuz. Bu konudaki kayıtların tamamı kulüptedir. Her şey kulübün menfaatine uygun yapılmıştır. Ben bu transferde usulsüzlük yapmadım. Ancak sizin kulüpten aldığınız 1.5 milyon Dolar’ın da Galatasaray’ın menfaatleri doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını merak ediyorum'' şeklinde bir söylemde bulunduğu ortaya çıktı.Yapılan aramanın sıradan bir ihbar araması olduğu belirtilirken herhangi bir göz altı olmadı. Emniyete yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre söz konusu aramanın 'Temiz Kramponlar' operasyonu ile bir bağlantısı olmadığı bir gazeteci tarafından yapılan ihbar üzerine düzenlendiği ve ihbarın asılsız çıktığının anlaşıldığı belirtildi.Türk Telekom Arenas Fotos - Pinnwand-Fotos | FacebookTÜRK BASINI:04.07.2011* Şike dalgası Galatasaray'ı da vurdu.

* 5. Dalga Galatasaray'la başladı.

* Sıra Galatasaray'da

* Şikenin belgesi bulundu.

* Galatasaray panikte

* Galatasaray'da şikeye bulaştı.AYNI TÜRK BASINI 05.07.2011

*Dünyada ekonomik kriz başladı

*Milli takımda 8 Galatasaraylı

*Önder Turacı aranıyor

*Alex'in ismide şikede geçiyor.

*UEFA'daki rakiplerimiz belli oluyor.

*Trabzonspor'un kaybı 15 milyon euro1 günde ne oldu sevgili medya kurudunuz kaldınız. ne oldu operasyon? hani nerede dalga?
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)Ulan Lube,Ulan bücür karıya bak ya :) 1 karış boyuyla nelere kalkışıyor gevşek...
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)Şu lubemidir nedir bir ayarı tam hakkediyor. Gereğini bir şekilde yapmalıyız.:mad:
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)Teşvik priminin makbuzu, faturası mı olur? Vergiden mi düşeceğiz?
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)5.dalga en buyuk dalga

amma bu dalga kimi goturdu acaba?
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)Lube'ye verilecek en iyi ayar 1 yıl boyunca tweeter dan kendisine "küfür etmeden" laf sokmaktır. Üşenmeden. Hatırlata hatırlata.
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)5.dalga en buyuk dalga

amma bu dalga kimi goturdu acaba?
Gerçekten o kadar abartılı ki o başlık inanamıyor insan. Nasıl en büyükse bir mektup bülent tulun ve adnan polat var sadece. gözaltına alınan falan da yok. bir yerden yakalarız çabası işte.
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)Lubeye bir ayar vrilmesi gerekiyr 106 yıllık kulubun geçmişine iftira atmıştr.
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)Zurriyetin slogani inanilmazdi... 5inci dalga EN BUYUK DALGA...Hani lan nerde buyuk dalga? ne oldu serrefsizler ?aci varmi aciii??
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)bide tiyatro diyolar bu operasyona :eek: yazık ulan vallahi. bunlar bank asyayı değil dahada altını hakediyolar
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)Lubeye bir ayar vrilmesi gerekiyr 106 yıllık kulubun geçmişine leke sürmüştür.

Ne lekesi yahu.Ortada hiçbir şey yok."106 yıllık kulübün geçmişine leke sürmeye çalışmıştır ama başarılı başarılı olamamıştır."dersek daha doğru olur.
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)Lubeye bir ayar vrilmesi gerekiyr 106 yıllık kulubun geçmişine leke sürmüştür.Leke sürmedi. Sürmeye teşebbüs etti ve bu konuda kamuoyu oluşturdu.Lube yedireceğiz "küme de kal Galatasaray" ve "sahte şike dedikodularını" sana.Burdan klavye delikanlılığıda yapmıyorum. Hukuki yollardan. Yalvartacağız seni. Çirkin mahlukat.
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)Leke sürmedi. Sürmeye teşebbüs etti ve bu konuda kamuoyu oluşturdu.Lube yedireceğiz "küme de kal Galatasaray" ve "sahte şike dedikodularını" sana.Burdan klavye delikanlılığıda yapmıyorum. Hukuki yollardan. Yalvartacağız seni. Çirkin mahlukat.+1905
 
Cevap: İhbar Asılsız Çıktı (Medya süt dökmüş kediye döndü) :)La lal la lala lal la lal lal la lala la k...dukmu
 
Üst Alt