İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak'tan Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak'tan Açıklama

Bazı basın organlarında yer alan, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’i arayıp “Beni Fatih hoca konuşturdu, bana ceza vermeyin” sözlerini içeren haberler gerçek dışıdır.

Böyle bir görüşmem kesinlikle olmamıştır.

Bu iftira, haberde adı geçen şahsım ve Teknik Direktörümüz Fatih Terim kadar, TFF Başkanı Yıldırım Demirören için de hakaret niteliğindedir.

Bu yayınların sorumluları ile ilgili hukuki girişimlerimizin başladığını kamuoyuna duyururum.

Abdurrahim Albayrak

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı

Ekli dosyalar

• yeni-manset-kenar-cizgilere-dikkat-kurtarildi-10_16_9_1542258163.jpg
    yeni-manset-kenar-cizgilere-dikkat-kurtarildi-10_16_9_1542258163.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 115
biz ezince başkaları daha çok ezmeye çalışıyor yönetimi

böyle bir şey yapacak adam mıdır yahu Albayrak

bizde bi sakinleşsek iyi olacak artık

Sadece bu mu?

Medyada aslı astarı olmayan , hakaret, iftira niteliğinde dünya kadar haber cıkıyor.

Bunların anlayacagı dilden konuşmak lazım, o tip yayınlara degişim yaptırımlar yapmak lazım.

Eskiden Aziz Y. medyaya iyi ayar verirdi.. Biz de oyle bir yonetici yok maalesef.

yalancı yalaka

10 ay önce gomis sakat ondan gelmedi kayseri'ye yapılan haberler asılsız dedi 10 ay sonra benim ağzımı açtırmayın gomis yüzünden. çünkü paragözün tekiydi parasını alamadığı için kayseri'ye gelmedi dedi.

yalancı yalaka

10 ay önce gomis sakat ondan gelmedi kayseri'ye yapılan haberler asılsız dedi 10 ay sonra benim ağzımı açtırmayın gomis yüzünden. çünkü paragözün tekiydi parasını alamadığı için kayseri'ye gelmedi dedi.

şampiyonluğa giden takıma evet para veremediğimizden oyuncularımız tarafından sabote ediliyoruz mu denseydi. o zamanki hamle gayet yerindeydi.
böyle bişey varken istanbul'da golden sonra, para için değil gol sevincini yapan gomis karaktersizliğini konusmak gerek.

yalancı yalaka

Şu an hangi spor kulübünde hangi muhalif var ya da içten içe muhalif olsa bile kim laf söyleyebiliyor?

Üst Alt