İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak Açıklamalarda Bulundu

Abdurrahim Albayrak: "Falcao için bize gelen resmi bir teklif olmadı. Böyle bir teklif gelirse de ilk hocamıza danışırız. Falcao, bizim için çok değerli bir futbolcu."

Abdurrahim Albayrak: Omar Elabdellaoui Galatasaray’ın büyüklüğüne hayran kaldı. Bir gözü iyi diğer gözü de görmeye başladı. Amerika’da bir doktor bulduk. Her hafta görüntülü tedavi uygulatıyor. (Ajansspor)

Abdurrahim Albayrak: "Ya doktoru getireceğiz ya da Omar'ı Amerika’ya göndereceğiz. Bu bizim futbolcumuza, insan sağlığımıza ne kadar önem verdiğimizin bir kanıtıdır. İlik nakli de gerçekleşecek, çok ümitliyiz. Galatasaray’ın açamayacağı kapı yok."

Emre Galatasaray’un evladudur.

Zamalek’e çok teşekkur edeyrum.

Cezalar için susma hakkımı kullaniyrum.

demiş kısaca

Yetmedi mi bu evlatçılık muhabbeti? Ben de Galatasarayın çocuğuyum bana da yıllık bi 100 bin dolar ateşleyin Emre kadar ben de oynamazsam şerefsizim. Emreden de on kere daha Galatasaraylıyım. Öyle oluyosa bu işler benimle de imzalayın.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Benim hiçbir oyuncuya kırgınlığım olamaz. İrfan Can, Galatasaray’a gelmeyi çok istedi. Galatasaraylı olduğunu söyledi. Her oyuncuyu alamazsınız. Biz Başakşehir kulübüne çıkabileceğimiz maksimum rakamı söyledik..."

"Ben de ne fotoğraflar var ama paylaşmıyorum, kimseye de vermedim. Mert Hakan’ın, hatta ofisimde gece 02:00’de boynuma sarılıp ağlayıp giden Vedat’ın..."

Akbaba yine kitleye ek bize
Bu Abdurrahim de ne diye eski defterleri açıyor anlamıyorum.
Gelen gelmiş giden gitmiş ne diye kuşlarla bizi laf yarışına sokuyor ki?

Bırak ne halleri varsa görsünler boşuna onları motive etmiş oluyoruz

Akbaba galatasaray çocuğudur, 1 problem olmaz demiş yaw.

ulan yapmayın şu adamla sözleşme, ne yaptı ki yeni sözleşme hak ediyor, bırakın gitsin

Belhanda için bir şey göremedim sözleşme konusunda, yolcu diyebilir miyiz
giphy.gif

E.Akbaba gibi oyuncuların sözleşmesi bittiğinde gönderildiğine pek şahit olmadım. Bu tip adamlar ne olursa olsun tutuluyor kadroda.

Üst Alt