Haber - İkinci Transfer Dönemi 5 Mart 2023 Tarihine Kadar Uzatıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İkinci Transfer Dönemi 5 Mart 2023 Tarihine Kadar Uzatıldı

Yanlış hatırlamıyorsam TFF ye uzatma talebi müracaatını da biz yapmıştık Zaniolo işinin uzamasından dolayı.
Roma hem işi uzattı, hem de diğer transfer faaliyetlerinin zaman ve enerjisini dümura uğrattı.
tff zaten ilk talebi 6 şubatta iletmiş fifaya.deprem olduktan hemen sonra yani.adanademirspor yeni bir ortasaha aldı mesela.bjk stoper omar colleyi btirmeye calısıyor.onur bulutu aldılar.alanya lirolayı aldı marsilyadan.şu an transfer gündemi yogun.

hatay ve antebin durumu ne olur bilemem.belki geri kalan macları oynamazlar,onlarla macları olana 3 puan yazılır ama transfer gündemini değerlendirebilir gelecek sezon için bu iki takım şu anda bile

ben çok fazla transfer olacağını sanmıyorum şu 10 günde

kulüpler zaten maddi açıdan darboğazda birde buna deprem eklendi

yine de göreceğiz bakalım

tff zaten ilk talebi 6 şubatta iletmiş fifaya.deprem olduktan hemen sonra yani.adanademirspor yeni bir ortasaha aldı mesela.bjk stoper omar colleyi btirmeye calısıyor.onur bulutu aldılar.alanya lirolayı aldı marsilyadan.şu an transfer gündemi yogun.

hatay ve antebin durumu ne olur bilemem.belki geri kalan macları oynamazlar,onlarla macları olana 3 puan yazılır ama transfer gündemini değerlendirebilir gelecek sezon için bu iki takım şu anda bile
O bölgedeki takımlar muaf edilip küme düşürülmez diye tahmin ediyorum zorla çıkın oynayın demek de olmaz o bölgelerin toparlanması aylar hatta yıllar alacak şu dönemde futbol, basketbol hatta tüm hiçbir etkinlik olmaması lazım.

En kötü Boadu, Dennis tarzı biri kiralık gelir adamlar kadroya bile giremiyor. Mohamed Kaba için de €2-3m diyorlar bence o iş de olur dolayısıyla.

O bölgedeki takımlar muaf edilip küme düşürülmez diye tahmin ediyorum zorla çıkın oynayın demek de olmaz o bölgelerin toparlanması aylar hatta yıllar alacak şu dönemde futbol veya basketbol herhangi bir etkinlik olmaması lazım.
guzel söylüyosun ama böyle bişey olmayacagını sende biliyosun.17 agustostan 8 gun sonra rapid wien macına cıktık.antep ve hatay ligin geri kalanında oynamaz,en fazla olacagı bu.ama bu takımların ne düşündüğü de mühim

guzel söylüyosun ama böyle bişey olmayacagını sende biliyosun.17 agustostan 8 gun sonra rapid wien macına cıktık.antep ve hatay ligin geri kalanında oynamaz,en fazla olacagı bu.ama bu takımların ne düşündüğü de mühim
Kastamonu da olan sel felaketinden sonra ligden çekilmişlerdi sonra ki sene kaldıkları yerden devam ettirildi. Ne karar verilecek bilmiyorum öncelikle umarım daha çok insan kurtarılır sonrasında ne olacağına bakılır.

Üst Alt