İkincilik Önemlidir! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkincilik Önemlidir!

İkincilik şu şartlarda muazzam olur.

Galatasaray tarihinde şampiyon olunmayan sezonlarda en iyi derece 3. lük oluyor genelde.

Benim tahminim

1. Aşırı saçmalarsak 5. veya 6. (%25) (Beşinci / Altıncı)
2. Saçmalarsak (%40) (Dördüncü)
3. Fener aşırı saçmalarsa (%25) (Üçüncü)
4. Adam gibi asılırsak ve Başakşehir ilk yarı gibi form tutmazsa (%10) (İkinci)

oluruz. Bu ahft Antalya'yı yenemezsek kayış kopar.

Son 6 hafta form durumunuU yukseltip seri galibiyetler alacagimizi dusunuyorum ben. Onumuzdeki 3-4 hafta cok onemli 2g 1b cikarirsak cok rahat 2. Olacagimizi dusunuyorum

Cok rahat hic bir sekilde demeyelim , cunku diyelim ki feneri yendik arenada, hadi trabzon ve antalya deplasmanlarini da kayipsiz gectik , sanirim gazi antep konya filan da var , onlari da dogradik

ama gittik basaksehir stadinda isler iyi gitmedi yenildik , yani bugun hesaplasak 6 puan cikti 9 a , ve de ikili averaj

basaksehirin 3 mac fazladan maglup olma veya 4 beraberlik alma firsati dogdu .. yani tek macla bile tum hesaplar sasabilir

ama bsaksehiri yenersin , ustune de bjk ye yenilirler 2 haftada 2 inci de olabilirsin .. bu yuzden 6 puan onunde rakip varken , o deplasmana gidecekken ,bu seneki 2 macta da o rakibe yenilmisken ve 11 hafta kalmisken ,cok rahat demek bize biraz luks

Üst Alt