İKK Ç.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Real Madrid | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İKK Ç.F. Rövanş | Barcelona 2-2 Real Madrid | Maç Sonucu

Cevap: İKK Ç.F. Rövanş | Barcelona - Real Madrid | 25 Ocak | 23.00 | TRT 3 Spor & TRT

Ortada bir maç olur...

Ağır basan Barçelona...

Ama Real'de kazanabilir...

Başarılar Real Madrid...

Cevap: İKK Ç.F. Rövanş | Barcelona - Real Madrid | 25 Ocak | 23.00 | TRT 3 Spor & TRT

Casillas

Ramos-Adan-Carvalho-Marcelo

Xabi-Coentrao

Ozil-Kaka-Ronaldo

Higuain

belki

Zidanedan sonra Real'e yaklaşmadım birdaha :D üzülüyorum hallerine...

Hala Madrid demek isterdim ama ne mümkün. Adamlar Real'e deplasmanda top göstermedi Nou Camp'ta ne olur Allah bilir :eek:

Koskoca Real bu hallere düşecek takım mıydı ?

Üzülüyorum cidden.

Koskoca Real bu hallere düşecek takım mıydı ?

Üzülüyorum cidden.

Khedira,Pepe,Lass,Benzema vs İniesta,Xavi,Fabregas,Pique,Villa

Real´e orta saha,forvet ve defans lazım,mevkisinin en iyilerinden,yoksa işi çok zor.Hayvan gibi para harcadılar ama yanlış harcadılar.

Ortasahaya Roma'da oynayan De Rossi alınmalı hem sözleşmesi sene sonu bitiyor al işte bedava.

Stopere Inter'den Thiago Silva basacaksın parayı alacaksın.

Sağ ve solbek zaten var takımda.

Tevez'i alacaksın bir de forvet için al sana mis gibi takım. Ibrahimovic yakışırdı Real'e ama gelmez artık.

Casillas

Ramos - Silva - Carvalho - Marcelo

Xabi - De Rossi

Di Maria - Kaka - Ronaldo

Tevez

hala madrid baba galatasaray

vroklvyy.jpg

---------------------Casillas----------------------

Ramos----------Pepe-----------Carvalho----------Marcelo

---------------X.Alonso---------Lass---------------------

---------------Callejon------------Özil----------------------

Kaka----------------------------------------------------Ronaldo

Forvetsiz:D

Orta sahayi bol tutmak lazim.

Ankette Barça parçalar şıkkının artık açılmasını istirham ediyorum.

Üst Alt