ilber ortaylı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ilber ortaylı

Asıl nokta adam Adnan Dalgakıran.

Meselenin gerisindeki adam.

1.jpg
Şapkalı kişi Adnan Dalgakıran
Cüneyt Dalgakıran’ın abisi ve Dalgakıran Kompresörün sahibi Adnan Dalgakıran.

Fetö’nün Tubitak’ı ele geçirdiği yıllarda[7] bilim kuruluna seçilmesi ile “TUBİTAK’a kompresörcü üye” şeklinde haber olan Adnan Dalgakıran.[8]

15 Temmuz’dan sonra kapatılan Fetö’nün iş adamları derneği İŞHAD’ın başkan yardımcısı Adnan Dalgakıran.

Fetö’nün para kasası Rızanur Meral’in her daim yanında olan ve yardımcısı Adnan Dalgakıran.[9]

Fetö bağlantılı şirketlerin Kosgeb vasıtası ile büyümesine vesile olan Adnan Dalgakıran.

5556_636116336404042_405082998_n.jpg
Fethullahçı Şirketler Nasıl Bir Anda Büyümüştü? Cevap Adnan Dalgakıran’ın Başkan Yardımcısı Olduğu İşhad’da.
Fetö’nün Afrika’daki okullarını ziyaret eden Adnan Dalgakıran.[10]

“Hoca’nın işadamları” sıfatına haiz olan Adnan Dalgakıran.[11]

Adnan Dalgakıran’ın çevresinde ne kadar iş adamı varsa ya firar etti ya hapiste ya da yargılandı. Peki ya Adnan Dalgakıran?

• 44.jpg
  • 444.jpg

Adnan Dalgakıran ve Fethullah Gülen meselesi burada makalenin arasında verilecek kadar kısa bir konu değildir. Neredeyse bir kitap konusudur.

Ve KENDİSİ bugün ne yazık ki Beşiktaş Spor Kulübünün ikinci başkanıdır.

adnan-dalgakiran-kimdir-besiktas-yoneticisi-12792962_7957_o.jpg
İşin Bu Kısmı Spor Dünyasının

bize habire laf eden at suratli degilmi bu

bu yüzden bugünlerde televizyon ve youtube dahil olmak üzere ön plana çıkarılmaya çalışılan başka bir kronik yayınevi tarihçisi görürseniz mesafeli yaklaşın. @Hayri Cund emrah safa gurkandan bahsediyor galiba.

Herkesi fetocu ilan etmek insanlari ayiklamak degil kendi insanlarini istedikleri mevkilere yerlestirmek icin bir bahane

Ilber ortayli zaten yerine baska biri koyulabilir insan olsaydi coktan yapilirdi, bu olayi buyutmezler

Ote yandan bu herif ilgincmisadnan-dalgakiran-kimdir-besiktas-yoneticisi-12792962_7957_o.jpg

Herkesi fetocu ilan etmek insanlari ayiklamak degil kendi insanlarini istedikleri mevkilere yerlestirmek icin bir bahane

Ilber ortayli zaten yerine baska biri koyulabilir insan olsaydi coktan yapilirdi, bu olayi buyutmezler

Ote yandan bu herif ilgincmisEkli dosyayı görüntüle 81441

yazıda ilber ortaylıya fetocu denmemiş aslında.ama böyle önemli bir adamın zamanında bu adamlar ile baya iş yaptığını söylemiş.yani ataturk dusmanı mustafa armağan ile falan kitap çıkarmış dostum falan demiş sonra da tanıyorum ben bu adamı diye laf çakmış.

yazıda ilber ortaylıya fetocu denmemiş aslında.ama böyle önemli bir adamın zamanında bu adamlar ile baya iş yaptığını söylemiş.yani ataturk dusmanı mustafa armağan ile falan kitap çıkarmış dostum falan demiş sonra da tanıyorum ben bu adamı diye laf çakmış.
Ulkede fetocu damgasini yemek icin yeterli her seyi yapmis dogrusu, bunlari yapip fetocu damgasi yememenin tek yolu akp'ye hizmet etmek normalde.

Sanırsın 2013'ten öncesinde hepiniz mağaradaydınız. Ülkeyi yönetiyorlardı kardeşim bunlar. İdeolojik olarak karşıt olanlar dışında çık sokağa nurculara dokunmamış adam ara, sabahtan akşama kadar 5 tane anca bulursun. Kaldı ki yüksek mevki sahibi olanlar dokunmamış olsun. İmkansız bir şey.

Üst Alt