İlhan Cavcav: ''Fiyat 4 milyon avro, Ahmet'i Beşiktaş istedi'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlhan Cavcav: ''Fiyat 4 milyon avro, Ahmet'i Beşiktaş istedi''

Detail_30-12-2015-Id.76440.jpg

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Ahmet Çalık'ın transferi konusunda pazar günü Galatasaray'la bir araya geleceklerini söyledi.

BEŞİKTAŞ DA İSTİYOR!

Ajansspor'da Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorusunu yanıtlayan Cavcav, "Beşiktaş da istedi. Ama ben Galatasaray'a söz verdim. Dolayısıyla önce Galatasaray'la görüşeceğiz Pazar günü bir araya gelip konuşacağız" dedi.

Oyuncunun transferi ile ilgili talebinin değişip değişmediği konusunda ise Cavcav esnek olabileceklerini mesajını verdi: "Bakalım görüşmelerin seyrine göre bir anlaşma noktası ararız."

AA'ya da açıklamalarda bulunan İlhan Cavcav, şunları kaydetti:

"Ahmet'in transferine icazet verme şartımız 4 milyon avrodur. Futbolculara bizim verdiğimiz paralar ortada. İstanbul takımlarının verdiklerini de herkes biliyor. Biz o paralara futbolcu oynatıp kulübün dengelerini bozamayız. Onun bizde bizim onda emeğimiz var. Hafta sonu Galatasaraylı yöneticilerle transferi görüşeceğiz. Kulübün menfaatleri her şeyden önce gelir, bunu da en iyi altyapımızda yetişen oyuncularımız bilir."

Ajansspor

Son düzenleme:
Heh girdi götümüze bir 4 milyn euro daha.

Bkz: Eren 4 milyon euro beşiktaş istedi
Bkz: Serdar 4 milyon euro beşiktaş istedi

Piyasanın fahişesi beşiktaş sanırım fiyat yükseltip duruyorlar

Cavcav tam bir esnaf adam. Adam haklı. Baktı Galatasaray yöneticileri saf, yakalamışken çakmak istiyor. Gayet doğal olarak bir istek bence.

Kimdi kandiriyorsun cavcav besiktas ahmet istemis olsa bile karsilinda bir iki cöp oyuncusunu sana gönderir arti 1milyon tl verir

Yazip yazip siliyorum bu adama degil 4 milyon euro 400 bin bonservis verirseniz adam degilsiniz istifa edin capsizlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt