İlhan Ekşioğlu: "Bursa'da taş ocağında çalışan işçiyi arasana" (Sercan Yıldırım)


82801.jpg


16682.jpg


68023.jpg


99534.jpg
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Ne var lan bunda. Taş işçisi işte. Tesis için taş taşıyorlar
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Bizim Sercan maden işçisiymiş :)
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Biz de futbolcu diye aldık bunu meğer taşocağı işçisiymiş yaw..
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)bariz bursa-trabzon maçı öncesi teşvik girişimi , kimi kandırıyor bu dingiller ,taş ocağı işçisiymiş
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Benim anlamadığım nokta bu fenerliler bu tapeleri görüp ne düşünüyolar?+7 yaş zekasına sahip her insan bu tapeleri okuduktan sonra bunların normal konuşmalar olmadığını anlar.
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Benim anlamadığım nokta bu fenerliler bu tapeleri görüp ne düşünüyolar?+7 yaş zekasına sahip her insan bu tapeleri okuduktan sonra bunların normal konuşmalar olmadığını anlar.o angutlara göre kendi yöneticilerinin konuşmalarında hiçbir şey yok ama trabzonlu yöneticilerin konuşmalarını okuyunca nedense peşinen suçlama yapabiliyorlar , fanatizm gözlerini kör etmiş
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Benim anlamadığım nokta bu fenerliler bu tapeleri görüp ne düşünüyolar?+7 yaş zekasına sahip her insan bu tapeleri okuduktan sonra bunların normal konuşmalar olmadığını anlar.Bu tapeleri her yerde yazıyorum paylaşıyorum hiçbir fenerli cevap atmıyor :D Biriyle tartışıyorum aynen bunları yolluyorum bir daha geri dönmüyor veya bu konuyla ilgili cevap vermeyip başka bir şey söylüyor.

İLHAN ZEKİ-METİN

İLHAN TARLA SÜRMEK=İYİ DİLEK

İLHAN=S.YILDIRIMBunlara cevap veremezler..

+

Benim kuzenim de azizci. Hiç iddianameyi bile okumadı. Fenerlilerin çoğu da böyle.Korkularına iddianameyi okumadılar bile..Bunlardan haberleri bile yok..
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)içimi sızlatan sırf şu fenerlilere yaranmak için debelenen medya...bir kişi bile "kral çıplak" diyemiyor....
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Burada ekürisi diye bahsedilen kişi de Volkan Şen'dir herhalde :)
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)devami niye yok?Sercan "Ben kendim icin oynayacagim" dedigi yer.
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)abim canım abim ,şikeci abim benim
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Beyler yanlis anlasilmasin ama bu tapeler baska tapelerle desteklenmezse, bundan hic birsey cikmaz gibime geliyor bana.
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Angut mod on..Bunda hiçbirsey yok.. Sercan' in Baba meslegi Insaatcilikmis. Sercan Babasina arada bir yardim edermis, Tas felan tasiyarak..Lakabi ondan Tas iscisimis..Angut mod off..
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)Sercan taşocağında çalışmaktan futbolu unutmuş.Geldiğinden beri Fatih hoca ne şanslar verdi kullanamadı.Topu ileri vurmayıp,kornere attığı Bursa maçında yediğimiz bir gol var aklıma gelince sinir oluyorum.Bu haliyle bizde barınması mümkün değil.
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)bu tapeleri görüp biz niye aldik bu adamı peki? bariz şike-teşfik işine karışmış bir adamı..Benim anlamadığım nokta bu fenerliler bu tapeleri görüp ne düşünüyolar?+7 yaş zekasına sahip her insan bu tapeleri okuduktan sonra bunların normal konuşmalar olmadığını anlar.
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)bu tapeleri görüp biz niye aldik bu adamı peki? bariz şike-teşfik işine karışmış bir adamı..Biz aldıktan sonra ortaya çıktı bunlar.Şu tape belki de iddianamedeki en zayıf delil ama buna rağmen teşebbüsün olduğu anlaşılabiliyo.Aziz'in hepsi cemaatin oyunu hühühü diye ağlamasının ne kadar yapmacık olduğunu kanıtlayacak bi tape en azından.
 
Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)olur mu ya aldıktan 1 ay sonra bile tedbir kararı cıkmısdı bunlara, kaldıki iddaname aciklanmadan önce tapeler elden ele geziyordu burda bakildiki oyuncuya bir zarar gelmez alalim denildi baska acıklaması yok ilk alındıgı günde söyledim bu adamdan bir bok olmaz diye şimdide söylüyorum. + böyle bir adamı kadroda tutmak bile hata hala tutuluyor ama...Biz aldıktan sonra ortaya çıktı bunlar
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt