Haber - İlhan Palut: "Mithat Pala için üzgünüz. Bileğinde bir kırık şüphesi var, hastanede kontrolleri yapılıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İlhan Palut: "Mithat Pala için üzgünüz. Bileğinde bir kırık şüphesi var, hastanede kontrolleri yapılıyor"

1709930416424.png

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İlhan Palut, Trendyol Süper Lig'in 29. haftasında deplasmanda 6-2 kaybettikleri Galatasaray maçında iyi savunma yapamadıklarını söyledi.

İlhan Palut: "Mithat Pala için üzgünüz. Bileğinde bir kırık şüphesi var, hastanede kontrolleri yapılıyor. İlk görüntü iç açıcı değil."

İlhan Palut: "6 gol yiyince hakemi konuşmaya yüzünüz olmuyor. Penaltının üzerine çok gidilecek pozisyon olmadığını düşünüyorum. Ancak ikinci gol öncesinde bence bir faul verilebilirdi. Taha'nın ayağına net bir müdahale var. Ancak öyle bir skor ortaya çıktı ki bir teknik direktör olarak, ikinci golden önce faul verilse işlerin değişebileceği konusunda emin değilim. Takımımın 100 dakikalık performansını gördüğüm zaman, 'O kırılma anıydı. Yoksa biz buradan bambaşka bir skorla evimize dönerdik.' diyemiyorum."

Galatasaray SK: "Yaşadığı sakatlığın ardından oyundan çıkmak zorunda kalan Çaykur Rizesporlu futbolcu Mithat Pala’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve oyuncunun bir an önce sahalara dönmesini temenni ediyoruz."

İş sebebiyle maçı izleyemedim bugün. Ne oldu bilmiyorum ama hiçbir oyuncu sakatlansın istemeyiz geçmiş olsun umarım ciddi bir şeyi yoktur.

Bu duruma sevinene ağır soverim. Mert Hakan yandaş denilen organizmayı günahım kadar sevmem ama başına gelse cidden üzülürüm
mhy başına gelirse mi.
Üzülürsem namertim mümkünse futbol hayatı tez vakitten de bitebilir.
Ben bu yaşıma kadar ahlaken bu kadar geriye koşan adam daha görmedim. Bir tarafta furbolu iyileştirmeye çabalayan elin arjantinlisi diğer taraftan her maç rakibe, hakeme, tribünlere küfür eden. Her maç kazanç için her yol mübah gören insanın mümkünce futboldan hızlıca uzaklaşmalı

Geçmiş olsun lakin fenerde olsa oyuncuların sakatligina asla üzülmem ,insanlıkla alakası yok fenerli oyuncu sakatlanirsa bir tekmede sen vuracaksin bukadar net

Üst Alt