İlk 11'de Oynayacak 8 Adamı Bulduk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11'de Oynayacak 8 Adamı Bulduk

Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim X
Torreira Oliveira
Rashica X X
Icardi

Sol bek: Emre Tasdemir / Kazimcan Karatas
Kanat: Yunus Akgün / Kerem Aktürkoglu / Baris Yilmaz
10 Numara: Dries Mertens / Juan Mata / Yusuf Demir

Milli takim arasina girmeden 1 hafta önce kadroyu bulduk gibi görünüyor. Bu kadroya göre devre arasi bir kac transfer hamlesi yapabilecegimizi düsünüyorum. Seferovic ve Aanholt gibi bir kac futbolcu gönderilecektir. Rakip ve bireysel form durumuna göre kalan 3 oyuncuyu belirlememiz gerekiyor.​

Bu sartlarda Torreira cok yalniz kaliyor ve eziliyor adamin verimi yari yariya düsüyor. Oliveira yerine daha hareketli daha sert bir 8 Numara almamiz gerekirdi o vakit orta sahamiz cok daha iyi olurdu. Besiktas orta sahasi neden böyle rahat Gedson neden bukadar hareketli oyniyabildi ? Cünkü Torreira disinda ciddi anlamda onlari karsiliyacak rahatsiz edecek bir oyuncumuz yoktu.

emre tasdemirden daha iyi yerli sol bek yok oynadigi vakit

kerem, baris, yunus da artik dönüsümlü olarak sol acikta oynayacak

mertens - mata birbirini yedekler

Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim X
Torreira Oliveira
Rashica X X
Icardi

Sol bek: Emre Tasdemir / Kazimcan Karatas
Kanat: Yunus Akgün / Kerem Aktürkoglu / Baris Yilmaz
10 Numara: Dries Mertens / Juan Mata / Yusuf Demir

Milli takim arasina girmeden 1 hafta önce kadroyu bulduk gibi görünüyor. Bu kadroya göre devre arasi bir kac transfer hamlesi yapabilecegimizi düsünüyorum. Seferovic ve Aanholt gibi bir kac futbolcu gönderilecektir. Rakip ve bireysel form durumuna göre kalan 3 oyuncuyu belirlememiz gerekiyor.​
Sol kanatta Kerem ve BAY oynar. Sol bekte Dubois. Kalıyor geriye bir Türk daha, ben olsam Oliviera'yi öne atar, Berkan-Torriera yapardım orta sahayı.

Üst Alt