İlk Gittiğiniz Maçımız? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Gittiğiniz Maçımız?

07.04.2006 / Diyarbakırspor 1-3 Galatasaray

Diyarbakır'ın cezası nedeniyle maç İzmir'de oynanmıştı. Neco süper bir aşırtma golü atmıştı. ASY'de maç seyretmek kısmet olmadı malesef.

Ali Sami Yen'de 4-2 yanılmıyorsam yendiğimiz Ankaragücü maçı nette baktım onların bizi yendiği maç var ama yılını hatırlamıyorum kalede Mondi defansta Song-Thomas ikilisi Hasan Şaş'ın golü vardı filan direkten girmişti hatta.

tarihini hiç hatırlamıyorum skoru da hiç hatırlamıyorum sadece antalya stadını hayal meyal hatırlıyorum, ilk gittiğim maç bir antalyaspor maçı olmalı. ama hatırlayacak bir yaşta gittiğim ve tam olarak hatırladığım ilk maçım 5-0 yenildiğimiz bursaspor maçıydı :D

ben tam dinazormusum.

senesini hatirlamiyorum ama bjk ile inonude oynamistik.

skor 1-1'di ve goller tanju ve ali gultikendendi.

bjknin bir ki uc gol yetmez dort bes alti olsun. metin ali feyyaz koysun. besiktasim sampiyon olsun diye tezahurat ettigi donemlerdendi.

harbi ben tam kadayif olmusum

25.03.2006, Denizlispor :1 Galatasaray :2

Heinz'ın tek işe yarar bişiyler yaptığı maçıydı , galibiyeti getiren golü atmıştı.

Konyaspor-Galatasaray'dı Aydının son dakikalarda attıgı golle o sene şampiyonlukta büyük bir 3 puan almıstık.

Zaten o gol sayesinde aydın bu seneye kadar geldi.

Bu arada gittiğim Galatasaray maçlarının hepsinden 3 puan aldık.

Benimde ilk gittim mac buydu, iki golün atildigi kalenin arkasindaydim.

Ben Dortmund yedek kulübesi bir kac sira üzerindeydim. Dayim ve Enistem ile gitmistim maca. Aslinda Babam ile maca gidecektik ama Babamin is'i cikti. Maca gidemiyoruz dedi. O gün cok agladim maca gidemiyorum diye. Teyzem bizdeydi o gün. Sonra babami aradi, Aykut cok agliyor diye. Babamda aldi beni Dortmunda götürdü. Orada dayim ve Enistem ile bulustum. Babam ise calismaya gitti. Enistem BJK'lidir ama o macta bizden cok bagirdi. Acayip mutlu olmustum o gün. Okulda alman arkadaslar ile iddia girmistim mac öncesi, Westfalen'i cehenneme cevirecegiz diye. Onlar ise sadece gülmüstü. Sen hic Dortmund stadinin atmosferini görmedin galiba diye. Bende sende türklerin nasil cilgin oldugunu bilmiyorsun galiba diye karsilik verdim. Stadtaki almanlar hagi icin emekli deyip duruyordu. O yasli dede ile ne yapacaksiniz? . Sonra o emekli dede onlara öyle bir cakti ki,.Almanlar sus pus olmustu. Okulda arkadas ise mizikcilik yapti, ne bileyim stadin 4'e ücünü sizin dolduracaginizi falan diye zirvaladi. Ne havam olmustu o yillar ya. :rolleyes:

Üst Alt