İlk maçımız Panathinaikos ile Atina'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk maçımız Panathinaikos ile Atina'da

Cevap: İlk maçımız Panathinaikos ile Atina'da

cisse cezalıymış biz değil onlar kafasını taşlara vursun GS nın yıldızlarını nasıl durduracaz diye

Cevap: İlk maçımız Panathinaikos'la Atina'da..

RTR1PUQ5.jpg

Şu statta pislik olsalar ne yazar diyorum gençler ? Sahaya sesleri gitmiyor adamların. :D :D

hahahhaa :D

ya cisse olsa da burda gorunmezdi zaten :D

"Biz Türk'üz, bu yüzden sizi Osmanlı usulü s.." (AEK Tribünlerinden)

abii helal olsun bu AEK taraftarına bilmiodum:D

bir de bu gate13 şimdi youtubeden videolarını izledim çok pis bir taraftar dikkatli olmamız gerekiyor

ilk maçtan iyi bir skorla dönebilirsek lider olma ihtimalimiz çok yüksek bu grupta,fikstür olarak oldukça iyi 2 maç içerde oynadıktan sonra 4.maçımızı dışarıda bükreşle yapıyoruz seyircisiz oynanıcak maç,5.maçımız panayla içeride,bu maçıda kazanıp liderliği garantiliyeceğimizi düşünüyorum

Ilk mac kudursalar ikinci macta kafalarini gozlerini yarariz o yuzden akilli olup puruz cikarmazlar heralde.

Deplasman yasağı olacak iki tarafada heveslenmemek gerekir. :)

AEK'yı ise İstanbul göçmeni Rumlar kurmuştur ancak Türklükle ilgili tek alakaları rakiplerini kızdırmak istemeleridir.

Nasıl ki Millwall, Leeds maçında, tribünlerinde birkaç Türk bayrağı açmak ile Türk olmadıysa, AEK'da aynen öyle.

eziklerden nefret ederim her eşleştikleri takımı takımı desteklerim fakat şuana kadar desteklemediğim tek bir takım var o da bu pana... pana maçında ezikler fark atsın istemiştim...

eminim bir çok ezik de bizim onlarla oynayacağımız maç için böyle düşünüyordur

Kolay bir rakip değil bence deplasmanda daha iyi oynarız. çünkü rakibin açık oynayacak olması bizim işimize gelir

Galibiyet parolasıyla gidersek alırız maçı sorun değil . Bizim taraftarımız varken onları konuşmaya bile gerek görmem

aek nın anlamı istanbul lu yunalılar,rumlar dır hatta bir pankart açmışlardı ayasofya yı kilise olarak gösteriyolardı

Gözüme birşey takıldı,galiba panathinaikos ile oynayacağımız maç olimpiyat stadında oynanacaktı,webaslan da

20.00 Panathınaıkos - Galatasaray (Apostolos Nikolaidıs Stadı)

böyle bir yazı gördüm. panathinaikosun kendi stadı.

Acaba maç tam olarak nerede oynanacak ?

Üst Alt