İlkan Karaman: "Fenerbahçe hayalimdi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkan Karaman: "Fenerbahçe hayalimdi"

Cevap: İlkan Karaman: "Fenerbahçe hayalimdi"

adamı bozan para siz hala fb gs diyosunuz...adam cok net fazla para için oynuyor fb de

8139449.jpg

14648268.jpg

Nerde dönek oyuncu var onları buluyor nedense ;)

şerefsiz falan diyorum ama cidden küfür kademesini arttırmamak icin kendimi zor tutuyorum

imkanı olan maça gitsin ve sesi kısılana kadar yuhalasın isimsizi

Herkes kedine yakisani giyer.

Burda uzulmemiz gereken bir tek nokta var kulupte herkesin sorumluluklarini tam yerine getiremedigidir.

Resmen bir şike olayınıda burda yapmış adamlar daha önce anlaştıkları bora hun paçunu karşıyakaya vererek karşıyakadan ilkan için göstermelik feshetme belgesi almış adamlar şerefsizlik kanlarına işlemiş...

Bu adama verdikleri para olmasa bakayım o lafları der mi şeref yoksunu İlkan. Şikeciler onca transfer yaptılar Bo gibi Avrupa'nın en iyilerinden birisi ama İlkan ile neredeyse şampiyon olmuş gibi seviniyor aslında kulüpler arası zihniyeti gösteriyor. Onlar için varsa yoksa Galatasaray, aşağılık kompeksi tavan yapmış şikecilerde.

Farklı bir perde arkası okudum. Doğru mu bilmem ama mide bulandırıcı...

GS iki oyuncu kiraya verme hakkı dolduğu için İlkan ı KSK ya 1 sene sonra geri almak üzere bonservisi ile vermiş. Bonservisin bize geri dönmesi için sanırım İlkan ın da imzası olması gerekiyormuş. İlkan imza atmayınca serbest kalmış oluyor....Umarım böyle değildir.

Basket şubesinin geçen sene kimleri kiraya verdiğini bilen varmı ?

Farklı bir perde arkası okudum. Doğru mu bilmem ama mide bulandırıcı...

GS iki oyuncu kiraya verme hakkı dolduğu için İlkan ı KSK ya 1 sene sonra geri almak üzere bonservisi ile vermiş. Bonservisin bize geri dönmesi için sanırım İlkan ın da imzası olması gerekiyormuş. İlkan imza atmayınca serbest kalmış oluyor....Umarım böyle değildir.

Basket şubesinin geçen sene kimleri kiraya verdiğini bilen varmı ?

Farklı derken herkesin bahsettiği olay bu zaten renkdaş. Kiralık verilenler ise Melih ve Sertaç olması lazım

Fener'i çok sevebilirsin. Galatasaray'dan nefret edebilirsin. Hatta Galatasaray diyince tüylerin bile diken diken olabilir ama profesyonel basketbolcuysan bu nasıl açıklama la? Şimdi olur da TBF bizi haklı bulursa ne yapacaksın? Sırf inat için 5 sene spor yaptırtmazlar sana. Yine yatsın kalksın da dua etsin, biz o kadar çirkef bir camia değiliz. Basket hayatını bitirmek varken, biz saygı gösteririz. Her türlü bu adam Fener'de bundan sonra, koparabileceğimiz kadar tazminat koparmaya bakalım.

Üst Alt