İlkay Gündoğan:''Bize 2-0 Yeterdi'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkay Gündoğan:''Bize 2-0 Yeterdi''

BQmdvqtCUAAk1Wg.jpg

İlkay Gündoğan, ''4-0 olmasını istemezdim. 2-0'da yeterdi. Galatasaray'ın da tur atlamasını isterim''

İlkay Gündoğan: "Maçtan önce atmosfer çok iyiydi, koreografi çok güzeldi. GALATASARAY taraftarı Avrupa'nın en iyi taraftarından biri."

İlkay Gündoğan: Biz Arsenal'i yenersek, umarım Galatasaray son iki maçta altı puan alır ve bizle beraber tur atlar.

adamsın ulan,maç sonu gatasaray inş çıkar dedi ya la 2-3 kere hemde,adam baya baya üzülmüş 4 attıklarına galatasaraya

Düştüğümüz duruma bak yav, yazıklar olsun bizi bu duruma düşürenlere.Lafım ilkay'a değil bu arada adam iyi niyetli birşeyler söylemiş.

Kloop'a da gerçekten çok teşekkür ediyorum...Gerçekten iyi bir insanmış , 2.yarı takımı geri çekmese çok çok kötü olacaktı maalesef...Adamlar resmen 2.yarı gol atmamaya çalıştılar epeyce süre...

MAç sırasında ayağına top geldi bizim yayın orada sanırım sağa verse adam gole gidecekti. Gol olmasın diye kaleye cılız bir şut çekti.

Konuşmasını canlı izledim, bizim topçulardan daha çok üzüldü.

Yalnız resimdeki atakta 10 saniye sonra golü yiyoruz. :)

bi atakta baya etkili olacakken uzaktan yavas ve musleranin uzerine vurdugu topla atagin icine etmisti sagolsun. oq zaman anladim cok fazla gol atmak istemediklerini. 4. golde ise kendimiz surunduk. tamam rakibin gol atmaya pek niyeti yok ama o kadar rwzilizki o dusuncedeki takim bile billurlarini sallayarak gol atiyor.

akil almaz derecede zayif bi takimiz. defansimiz akillara zarar bi rezillikte

Patates çuvalı gibi olmuş lan.

Aynı Türkiye ye tatilden geç dönen Brezilyalı topçular gibi şişmiş :D

I am the one who knocks!

bi atakta baya etkili olacakken uzaktan yavas ve musleranin uzerine vurdugu topla atagin icine etmisti sagolsun. oq zaman anladim cok fazla gol atmak istemediklerini. 4. golde ise kendimiz surunduk. tamam rakibin gol atmaya pek niyeti yok ama o kadar rwzilizki o dusuncedeki takim bile billurlarini sallayarak gol atiyor.

akil almaz derecede zayif bi takimiz. defansimiz akillara zarar bi rezillikte
Allah koruyor da 3 senedir Münih çıkmıyor karşımıza. Yoksa Beşiktaşın rekorunu kırmıştık çoktan.

Dortmund en azından insaflı, Münih 90 dakika bastırıyor. Hırbolar doymuyor hiç vallah.

3 sene kuralarda ne dualar ettim Münih gelmesin diye.

I am the one who knocks!

Üst Alt