Illuminati - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Illuminati

Abi iyi güzel yazmışsın bazı yerlere katılıyorum paranormal olaylar oluyor ama zaten ülkemizde de dünyada da parası olan yönetmek ister ben bu şeytan meselelerine ters bakıyorum
Zaten şüpheci yaklaşmak lazım var olduğunada olmadığınada

geçmişteki forumda yazılan yorumlarada baktım cemaatlerede şüpheyle yaklaşanlar olmuş bunlarda kötü olabilir gibisinden bazılarıda ne kötüsü kardeşim adamlar ülkemizi temsil ediyor öğrencilere burs verip onları okutuyor hiçbir falsosunu göremiyorum diyip kayıtsız şartsız destekleyende var sonrası malum

ha biz böyle bir yapının var olduğuna inansak nolur inanmasak nolur adamların belirlediği 500bin kontenjanı için össye hazırlanır gibi hazırlanıcazmı sanki

Bu ilk sayfalarda önerilen sikkofieldın bloğunu okudum

illuminatiler,atatürk falan birçok konuda yazmış ama bide haarp diye bişeyden bahsetmiş, kabaca insanlığın teknoloji sayesinde istediği yerde deprem oluşturabileceğini anlatmış bizim 99 depremininde bunla bağlantılı olduğunu söyleyip bazı savlarla desteklemiş

bizim üstümüzde bişey denemeyin ulan

Bu ilk sayfalarda önerilen sikkofieldın bloğunu okudum

illuminatiler,atatürk falan birçok konuda yazmış ama bide haarp diye bişeyden bahsetmiş, kabaca insanlığın teknoloji sayesinde istediği yerde deprem oluşturabileceğini anlatmış bizim 99 depremininde bunla bağlantılı olduğunu söyleyip bazı savlarla desteklemiş

bizim üstümüzde bişey denemeyin ulan
güzel hit kasıyordu o eleman g*tünden element uydurup

Üst Alt