Illuminati - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Illuminati

fetö sohbetlerinden farkı olmayan toplantılardır rotary toplantıları.kendini tanıtırsın işini anlatırsın yardım konuları sosyal faaliyetlerden bahsedilir ...

tabi en önemli fark içkili elit mekanlarda yapılır toplantı ve çıkarken sarhoş çıkarsın :D

bizim ülkemizde ne kadar tartışılıyorsa abd de o kadar tartışılıyor bu illuminati ve masonluk

boşuna çalışmayın her şey zaten paylaşılmış gibi düşündürüp sizi parazit gibi yaşamaya zorlayan beyin yıkama sürecidir.

çalışın ve başarın böyle şeyler yok

fetö sohbetlerinden farkı olmayan toplantılardır rotary toplantıları.kendini tanıtırsın işini anlatırsın yardım konuları sosyal faaliyetlerden bahsedilir ...

tabi en önemli fark içkili elit mekanlarda yapılır toplantı ve çıkarken sarhoş çıkarsın :D

bizim ülkemizde ne kadar tartışılıyorsa abd de o kadar tartışılıyor bu illuminati ve masonluk

boşuna çalışmayın her şey zaten paylaşılmış gibi düşündürüp sizi parazit gibi yaşamaya zorlayan beyin yıkama sürecidir.

Üstad onların hepsi fake, Taksim'de de mason locası var mesela güya önemli masonlar toplanıyor orada.

Kiz dusuyor mu hocam?

Üstad onların hepsi fake, Taksim'de de mason locası var mesela güya önemli masonlar toplanıyor orada.

pelin çift e çıkmıştı 2 (çok)bilir kişi, illuminati ve masonluktan sanki dünya onlarınmış yaşayan diğer insanların hiç bir değeri yokmuş gibi bahsediyorlardı

sinirlendim tweet attım.bu adamların bir hükmü yok ama bunların tetikçisisiniz ve bizleri ülkemizden soğutmaya çalışıyorsunuz, dedim

arada okumuşlar dönüşte benim yazdıklarımdan bahsediyordu pelin çift

bir baktım adamlar tükürdüklerini yalamaya başladı

ülkemiz güzel bir ülke ,o kadar da abartıldığı gibi bir illuminati mason etkisi tabi ki yok dünya da ,konuşuyoruz işte

muhabbet 180 derece döndü ve programı kapattılar

hangi yabancı şarkıcıyı sewsek kaburgalarını aldırıp kendi ağzına vermiş diyolar s..tiğimin illuminatisi milleti top böceği gibi yapıyor

Üst Alt