IMEI Kayıt Ücretine Rekor Zam - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

IMEI Kayıt Ücretine Rekor Zam

Sacma sapan olay tamam iphone icin getirildi ama orta sinif telefonlarda durum acaip vahim yurtdisindan getirilen 600 700 euroluk telefonlar turkiyede daha ucuz kaliyor bari bir tarifeye baglasaydiniz

arkadasım eşiyle birlikte 2 cihazı telefonlar gelmeden kayıt yaptırdı kutudaki imei ile. geldi aslında cihazlarda biri istanbulda birini yarın burdan alacaklar. daha hatlarını takmadılar yani. yurtdışına 3 4 ay önce çıkmışlardı kendi üzerlerine aldılar. sistemde kayıtlı cihazlarda listelenmiyor. hattın eşleşmemesi kaynaklı mıdır acaba?

arkadasım eşiyle birlikte 2 cihazı telefonlar gelmeden kayıt yaptırdı kutudaki imei ile. geldi aslında cihazlarda biri istanbulda birini yarın burdan alacaklar. daha hatlarını takmadılar yani. yurtdışına 3 4 ay önce çıkmışlardı kendi üzerlerine aldılar. sistemde kayıtlı cihazlarda listelenmiyor. hattın eşleşmemesi kaynaklı mıdır acaba?

Kimi dolandırdın abim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alayı mevcut hükümete vermediyse ne olayım

Yaşadığım yerin (İST - Ümraniye) sosyolojisi gereği bütün gün böyle tiplerle muhatap oluyorum "ay o çok pahalı ay bu çok pahalı markete gittim her şeye zam gelmiş ama allah reisimizden razı olsun." Ben hep diyorum oy verdiysen bu düzenin devam etmesini sen istedin Allah reisini getirdi işte başına şikayet edip ağlamayacaksın. Bu sefer de bozulup surat asıyorlar.

Üst Alt