İmparator Terim'den Sonra En İyi Türk Hoca Kimdir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmparator Terim'den Sonra En İyi Türk Hoca Kimdir?

kim?

• AYKUT KOCAMAN

Kullanılan: 8 13.8%
  • loser Şenol

Kullanılan: 32 55.2%
  • Ertuğrul Sağlam

Kullanılan: 4 6.9%
  • escordcu ersun

Kullanılan: 10 17.2%
  • Mıstık dede

Kullanılan: 5 8.6%
  • hikmet karaman

Kullanılan: 0 0.0%
  • hamza hamzaoğlu adlı şahıs

Kullanılan: 3 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    58
1166473.jpg

Resmdeki babayigit

Aykut Kocaman > Ersun Yanal > Ertuğrul Sağlam > Hikmet Karaman > Fatih Terim > Denizli > ş.g > Diğerleri > Hamza Hamzaoğlu

Genel anlamda bakarsak Mıstık Dede'dir. Futbolu kafasında bitirip emekli olmadan önce yaptıkları yeter. Türk futbolunun Avrupa'da adının sanının anılmadığı dönemlerda Galatasaray'ın adını Avrupa'ya duyurması bile kafi. Az kaldırmadı o tek yumruğunu Avrupa'da havaya. Tabi burada dedelikten önce dedelikten sonra ayrımına dikkat etmek gerekiyor.

Tabi Yılmaz Vural gibi bir değeri ankete koymadığı için Ozan'ı kınadığımı da belirtmek isterim :D

şu anda ersun'dur..

çapsız çapsızoğlu da her ne kadar büyük takım hocasında olması gereken bazı kritik özelliklerde sıkıntı çekiyor olsa da aslında "elindeki malzemeye göre" iyi verim alabilen bir elemandır.. bu artık belgelenmiştir..

bizden sonra (ikinci sınıf bir takım da olsa) büyük bir avrupa ülkesine gitmeliydi.. çünkü orada kafa olarak çok gelişebilirdi diye düşünüyordum.. öyle yapsaydı, "geri gelsin bir şans daha verelim" bile derdim.. ama çapsız karakterine daha da çapsızlık katmak için, yobaz bursa'ya gitmeyi tercih etti..

yılmaz hocayı koyup koymama konusunda çok gittim geldim sonuç itibariyle koymadım senede 5 kez beyaz showa çıkan adamın hocalığı ne kadar ciddiye alınabilir bilemiyorum :D

yılmaz hocayı koyup koymama konusunda çok gittim geldim sonuç itibariyle koymadım senede 5 kez beyaz showa çıkan adamın hocalığı ne kadar ciddiye alınabilir bilemiyorum :D

sen ozan bey'e bakma.. o işin goygoyunda.. :D

yılmaz şu an dizilerde oynasa daha uygun olur.. çünkü kendisi çok iyi hoca rolü yapan bir aktör..

Üst Alt