inan kıraç - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam neden Derin Galatasaray olarak anılıyor sebepleriyle izah edebilecek var mı?

Ne iyilik yapmış, kimi indirmiş, kimi yükseltmiş, kimi dürtmüş ?

Akşam ve Güneş gazetesi... argümanlarıyla değil de ciddi bilgisi olan varsa okumak isterim.
para

sadece kendisi değil kızı da Türkiye'nin en zenginlerinden , öyle basit bir liseli değil.Haliyle bağlantıları ve itibarı çok yüksek.

para

sadece kendisi değil kızı da Türkiye'nin en zenginlerinden , öyle basit bir liseli değil.Haliyle bağlantıları ve itibarı çok yüksek.

Tamam Hocam ona amenna. Kendimde biliyorum da onun dışında konu içinde de verilmiş zenginliğiyle ilgili bilgileri arkadaşlar. Adamın etki alanının geniş olabilirliği konusunda hemfikiriz. De ne yapmış bu adam, somut veri var mı ? Galatasaray camiası Bizans gibidir deyip işkembe-i kübradan yazan medyanın güvenilirliği de malum, o nedenle sordum var mı net bilgisi olan diye.

Tamam Hocam ona amenna. Kendimde biliyorum da onun dışında konu içinde de verilmiş zenginliğiyle ilgili bilgileri arkadaşlar. Adamın etki alanının geniş olabilirliği konusunda hemfikiriz. De ne yapmış bu adam, somut veri var mı ? Galatasaray camiası Bizans gibidir deyip işkembe-i kübradan yazan medyanın güvenilirliği de malum, o nedenle sordum var mı net bilgisi olan diye.
Sayın Genel kurul üyesine sorun , kokteyllerde rastlamıştır herhal kendisine..

galatasaray egitim vakfının basındaki adam bu yaşıda 100 küsur oldugu icin konumu ve cevreside güclü oldugu icin özellikle ilk sandıklarda oy atan bütün dinazorlar üzerinde söz hakkı sahibi
bu vakıf cok eski güya liseyi ayakta tutuyor ama tam olarak bu vakfında kıraçında ne yaptıgını bilen yok

Kıymetli zevceleri Suna Hanımı gün itibariyle kaybetmiş bulunuyoruz. Allah gani gani rahmet etsin kendisine; İnan Bey'e de sabırlar ihsan eylesin. Suna Kıraç Kütüphanesinde az sabahlamadık...

Bu Galatasaray lisesinde ölümsüzlüğü mu buldular ya? Kurtlar Vadisi yüce majeste gibi tipler hala demeç verme peşindeler..

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Üst Alt