İnan Kıraç'tan Hayır Kampanyası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnan Kıraç'tan Hayır Kampanyası!

Inan Kirac´in felan Galatasaray´lilik anlayislari cok farkli. Bunlar bir kere futbolu felan fazla ciddiye almiyorlar taraftarlar gibi. Galatasaray´i yasamak, ve bu kültürü temsil etmek, onlar icin futbol takimi olarak basarili olmakdan 100 kat daha önemlidir.

Yoksa bu adamin bir gücünü arastirin. Biraz servetini kullanip, borcsuz bir dünya kulübü haline getrirdi. Ama gram koklatmaz.

Fenerbahce´de adam gibi yöneticiler var. Kulübü 10 yillardan beri kaynak sagliyorlar, iyi günde, kötü günde. Bizde Adam gibi, futbol taraftari yok kongrede. 100 bin dollar verir, sovunu yaparlar. Fenerde iki üc is adami oturur, en kötü döneminde Fransa gol kralini alir 15 milyon koyarak.

Herseye maydonoz bu da. Madem sen en iyisini biliyorsun neden bu zamana kadar bir cozum icin kulube destek olmadin derler adama.

çok fazla detay yazamıyacam simdi ama su kadar diyeyim bırakın destegi gebermeleri lazım bu ve bunun pesindeki ilk sandıkta oy kullanan 100 yas civarının

bu adamın bizim kulübe kaybettirdiklerinin haddi hesabı yok

ve arastırın kulübe gram maddi faydası olmamıstır

galatasarayın yeni genc üyeleri bizi gelecekte kurtaracak olanlar ama önce bu liseli bunaklar ölmeli
Ne olup olmadığını gayet iyi biliyorum burada kendisi gibi "dinazorları" da yeterince eleştiriyorum ama köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceğim.

Peşkeş den kurtarsın bizi yeter.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Inan Kirac'i destekliyorsunuz ama adam gidip o arsalara okul falan yaptirir bizde borclarin her sene 45m euro artisini izleriz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

1059e526dd9aaa5cbb5e5d890737848c.jpg

Sonuc olarak gelecek sezonda avrupa'da yokuz

Kar yapmamiz gerekiyor,garanti para gelmeyecegine göre yine Zarar aciklayacagiz

florya bencede satılmamalı ama artık riva satılmalı bu 150 yasındaki gebermek bilmeyen bunakta dahil herkes mallar satılmasın diyor

peki alternatif nedir nasıl kapanacak bu borclar gökten paramı gelecek dursunu günahım kadar sevmem ama söyleminde haklı

herkes satmayalım diyor ama satmayıpta napacaz alternatif söyleyin deyince kimse yok

Kulübü taraftara açmak
Gs storedeki formaları trentyol gibi sitelere peşkeş çekmemek
Transferde komisyon yememek
Kur farkından dolayı 20 30 milyon lira zarar ediyor
Türk oyunculara kendi para birimimizden vermek

hani derler allahın işine karışılmaz dogru karısılmazda bizim liseli bunaklarla birde ingiliz kraliyet ailesinin mavi kanlı olduklarına inanmaya basladım

sıradan yurdum insanı 80i zar zor görüyor bizimkiler 80de 8.karıya nikah kıyıp ada'da viski yudumluyorlar

Inan abi yavaş yavaş Ünal aysali hazırlıyor. Bu demek oluyorki kulüp yine borç batağına girecek.

Nazifoğluya dokunmasınlar yeterli

Üst Alt