Infinity Fishing ( Youtube Kanalım ) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Infinity Fishing ( Youtube Kanalım )

Önemli bir konuya gelelim..

Balıkları yemek için avlayana birşey demem. Karın Tokluğu için avlarsin eyvallah.

Tekrar bırakıp Denize atma işine karşıyım.
Boşu boşuna sırf sizin keyfiniz için hayvana işkence çektirmeye ne gerek var.
Aman Balık ne olacak demeyin..Yemek için Av başka "Keyiften avlamak" başka birşey.

Yanağınızdan birisi bıçakla delse, sonra kafanızı suya bassa, hava alamacak şekilde.... Sonra da bıçağı çıkartıp, bu kadar keyif bana yeter, sırf "Eğlenceydi" haydi yoluna deseler - Olur mu, hoşunuza gider mi ?!

D20_fvpX0AABobD.jpeg

Önemli bir konuya gelelim..

Balıkları yemek için avlayana birşey demem. Karın Tokluğu için avlarsin eyvallah.

Tekrar bırakıp Denize atma işine karşıyım.
Boşu boşuna sırf sizin keyfiniz için hayvana işkence çektirmeye ne gerek var.
Aman Balık ne olacak demeyin..Yemek için Av başka "Keyiften avlamak" başka birşey.

Yanağınızdan birisi bıçakla delse, sonra kafanızı suya bassa, hava alamacak şekilde.... Sonra da bıçağı çıkartıp, bu kadar keyif bana yeter, sırf "Eğlenceydi" haydi yoluna deseler - Olur mu, hoşunuza gider mi ?!

Ekli dosyayı görüntüle 88285
atladığın bir nokta var limit altı balıkları geri bırakıyoruz türlerinin devamı için.

yoksa catch and cook videolarımız da var ve balık yemeyi seviyoruz.

atladığın bir nokta var limit altı balıkları geri bırakıyoruz türlerinin devamı için.

yoksa catch and cook videolarımız da var ve balık yemeyi seviyoruz.
Sırf Catch and Cook yapiyor ve yaş / boy limit geregi geri bırakıyorsan Eyvallah derim. O vakit Aboneliği devam ettiriyorum :)

Bu işi sırf zevk için yapanları ....

Transfer Istihbarat Şefi

Tebrikler Doktor Bey.

Hatırladığım kadarıyla bu işte yeniydin 1-2 senedir uğraşıyorsun, hatta teçhizatı aldığında, forumda amatör balıkçılık başlığına yazmıştın ilk. Bu sürede çok iyi ilerlemişsin açıkçası. Takip edeceğim ben de, bir şeyler öğrenelim senden. Son zamanlarda gidemiyorum ben, hala çok acemiyim. Eylül gibi lüfer zamanı gidebilirim umarım (Bir şeyler öğrenmiş şekilde)

Rastgele.

Tebrikler Doktor Bey.

Hatırladığım kadarıyla bu işte yeniydin 1-2 senedir uğraşıyorsun, hatta teçhizatı aldığında, forumda amatör balıkçılık başlığına yazmıştın ilk. Bu sürede çok iyi ilerlemişsin açıkçası. Takip edeceğim ben de, bir şeyler öğrenelim senden. Son zamanlarda gidemiyorum ben, hala çok acemiyim. Eylül gibi lüfer zamanı gidebilirim umarım (Bir şeyler öğrenmiş şekilde)

Rastgele.
2016'da başladım sportif balıkçılığa , teorik bilgi için okuyup araştırmak gerek.ekipman ve deneme , gezme keşfetmek çok önemli.

en önemlisi belirli kalıplara takılmamak ve yurtdışı kaynakları araştırmak.

yoksa feci para dönen bir sektörde kaybolursun.inanılmaz bir rekabet ve gereksiz bir garez var av bayileri arasında , bir de al satçılar.Bunların arasında amatör ruhla hobimizi yaşamaya çalışıyoruz.sosyal medya çok çirkinleşebiliyor bazen.

işin içine ticaret girdiğinde böyle hobiler zarar görüyor.

lüfer için eylük ekim ayları istanbulda göç balığını bekliyoruz , hareket olacaktır.

Üst Alt