İngiliz Kadını Taciz Eden Polis Açığa Alındı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngiliz Kadını Taciz Eden Polis Açığa Alındı

Tpide gtume benziyo embesilin.Ulan mağaradan çıkma ayı,senin gibi şerefsizleri str etmek lazım bu ülkeden.Ama o kadar çokki at at bitmez.

Sadece Türkiye'de değil bütün dünyada muhafazakarlık artıyor, muhafazakarlık arttıkça da sapkınlık artıyor. Bu dediğime ilk bakışta kendini muhafazakar sayan herkes itiraz etse de gerçek bu şekilde malesef. En küçük illerimizden birinde üniversite okuyordum 2008 yılında bar,disco vs yok. Toplumun büyük kesimi muhafazakar, sorsan mangalda kül bırakmazlardı, muhtemelen hala öylelerdir. 30 yaş üstü erkeklerin çoğu (bir kaç tanesiyle yakından tanışmıştım) eşlerini kapatıp, dışarıda üniversite öğrencilerini dikizleyip dururlardı. Üniversite öğrencileri üzerinden ne seks furyaları dönerdi. Her gece kız yurdunun arkasında bir tepe vardı orası araçlarla dolar eline bira alan kızları camdan dikizlerdi.

Sorsan çok muhafazakarlar, bir erkek küpe taksın çeker uyarırlardı, erkek kız arkadaşının omuzuna elini atsa uyarırlardı ama şerefsizler akşam 7-8'de bile sevgilisinin yanında kızlara laf atmaktan (ki kız başörtülü bile olsa) çekinmezlerdi. Malesef tüm ülkede artan muhafazakarlık tam olarak da bu muhafazakarlık. Kot pantolonlu bir kadına bile beni tahrik etti diyerek üstüne atlayabileceği bir dönemde yaşıyoruz. Buna çanak tutan veya en kötü ses çıkarmayan bir toplum, güç odakları da var. Küçük yerlerde ne muhabbetler dönüyor. Bunun gibi nice Servetler var.

Biri otobüste mini etek giyene, biri facebook üzerinden bikinili poz verene, biri damacanaya, biri dolmuşta tek başına kalana, biri otobüs yolculuğunda uyuyana, biri gece 2'de sokakta gezene saldırır.

Üst Alt