İngilizlerden Bruma İçin Servet! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngilizlerden Bruma İçin Servet!

bruma-galatasaray-2016.jpg

Kadıköy’deki derbide Bruma’yı tribünden takip eden İngiliz ekibi Tottenham, Galatasaray’a 20 milyon Euro’luk bir teklif yaptı.

Galatasaray’ın sahadaki en önemli patlayıcı gücü olan Bruma, hayalini kurduğu İngiltere'ye çok yakın. Sezon başından itibaren İngiliz devlerini peşinden koşturan Portekizli futbolcu için Tottenham'ın 20 milyon Euro bonservis bedeli önerdiği ortaya çıktı. Portekiz'de yayın yapan A Bola gazetesinin haberine göre, sarı-kırmızılılar ise en az 25 milyon Euro talep ediyor.

SÖZLEŞME UZATMIYOR

Haberde, sözleşmesinin bitimine 1.5 sene kalan 22 yaşındaki futbolcunun Galatasaray ile masaya oturmadığı için Tottenham'ın elinin güçlendiğine yer verildi. Ayrıca sarı-kırmızılıların bir an önce sözleşme uzatıp, 50 milyon Euro'yu bulan bir serbest kalma maddesi eklemek istediği ifade edildi. Hatırlanacağı gibi İngiliz ekibinin scout ekibi, Kadıköy'deki Fenerbahçe derbisinde Bruma'yı izlemişti

Amkspor

Valla 20 milyon az,ama sözleşme uzatmama konusu doğru ise bu işi 25 te bitirmek lazım ki daha ucuza kaçmasın,kesin menajeri ortalığı karistiriyordur,gerçi yönetimde alttan alttan biz teklif edelim sen kabül etme biz 25 î alınca bırakırız da demiş olabilir beklerim. Sonra onun yerine emrah bassan î oynatiriz orta sıraların değişmez takımı oluruz abv özbek bros

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla çocuk bizle uzatmayacak, oldukça açık. Satışı sezon sonu yapabilirsek ve 25m€ civarı olursa çok iyi olur.

Brumanin yerinde ben olsam dursun gibi bir baskani olan kuluple ben de sozlesme uzatmam.

20 ye birakmamanin tek yolu en az 2 kulup daha bulmaktir totenhamla rekabet edecek. Onu da dursun capsizligina sahip yonetici guruhundan beklemek abesle istigal.

Bir cavcav kadar yokmsunuz besiktas ahmeti istiyor ama ben galatasaraya söz verdim diyemiyormusunuz? Adamlar elinde tek para edecek oyuncuyu kolayca elden cikaracaklar unutulmamazi gerek da biz sportinge 12 milyon üzeri satisdan pay verecegiz

geçmiş olsun Bruma'yı da 10'a filan elimizden kaparlar
Poldi'de 5'e filan gider

Yerlerine yeni yeni ahmetler-semihler doldururlar

Sözleşme uzatmamakta hakkı. Adam atağa kalkıyor bizim orta saha arasında 10 metre fark oluyor. Fazla diretmemek lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sporting'e ne kadar pay verecektik satıştan? Sanırım %25 pay verecek şekilde anlaşmıştık onu hesaba katarak en az 20 milyona satmamız gerek

Üst Alt