İngiltere 1-1 ABD | 12 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngiltere 1-1 ABD | 12 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: İngiltere 1-1 ABD | 12 Haziran | Maç Sonucu

Ustad bunun islemedigi yillardir belli, neden Capello gelsin ki o zaman? Ortada Lampard-Gerrard, ne bir esneklik ne bir yaraticilik (diger takimlara oranla konusuyorum). Amerika koskoca Ispanya'yi durdurmus takim, ki Xavi vardi adamlarda. Degisik bir yaklasim lazim artik Ingiltere'ye.

Gerci Green o golu yemese bunlari konusmuyor olurduk ama artik 4-4-2 topu surekli ileri sisirme, herhangi bir estetik oyuncuya kattiyen karsi olma devri bitmeli Ingiltere'de.

Reis bence bu sistemde yaratıcılıktan çok Gerrard , Lampard gibi fizik gücü ile oynayan , 2 yönlü oyuncular lazım .Bir Xavi çok fazla uyumlu olmayabilir 4-4-2 ´ye

Ustad bunun islemedigi yillardir belli, neden Capello gelsin ki o zaman? Ortada Lampard-Gerrard, ne bir esneklik ne bir yaraticilik (diger takimlara oranla konusuyorum). Amerika koskoca Ispanya'yi durdurmus takim, ki Xavi vardi adamlarda. Degisik bir yaklasim lazim artik Ingiltere'ye.

Gerci Green o golu yemese bunlari konusmuyor olurduk ama artik 4-4-2 topu surekli ileri sisirme, herhangi bir estetik oyuncuya kattiyen karsi olma devri bitmeli Ingiltere'de.

Haklısın zaten, bence sadece milli takımda değil Premier Lig'in kendisinde o yönde bir değişim olmalı. Üstün tempoları sayesinde batmıyor bu sistem ama milli takımlarında asla o tempoyu yakalamıyorlar ve yakalayamacaklar.

Portekizi´de ekleyelim onlardada farklı bir durum yok . Ver Ronaldo´ya gerisini salla :) İspanya-Hollanda finali bekliyorum bende bu 2 ekip finalden önce eşleşmesse .

Baktım fikstüre finale kadar eşleşmiyorlar.

İngiltere'nin fikstürü çok kolay.

İngiltere - Hollanda vs. İspanya - Arjantin/Almanya

Yarı finalleri olacağını düşünüyorum.

ABD'yi küçümsemeyin dediydik, hatta ileri gidiyorum: ABD yarı finali görürse şaşırmayın.

Grubu 1. bitirirse önü çok açık oluyor. en fazla Uruguay,G.Kore,Avusturalya gibi takımlar çıkıyor. ( Fransa'nın grubdan çıkmayacağını varsayıyorum gerçi çıksa da fark etmez :D )

2. bitirirse,muhtemelen önce Almanya onu geçerse sonra Arjantin çıkıyor.

Kısacası imkansız :D

Reis bence bu sistemde yaratıcılıktan çok Gerrard , Lampard gibi fizik gücü ile oynayan , 2 yönlü oyuncular lazım .Bir Xavi çok fazla uyumlu olmayabilir 4-4-2 ´ye

Kapanan takimlari bu sistemle, bu oyuncularla zor acarlar onu demek istemistim. Lampard ve Gerrard yillardir 3'lu orta sahada oynuyorlar. Rooney tek forvet United'da ve kariyerinin en iyi sezonunu gecirdi. Artik milli takimin da degismesi gerekir. Xavi'li 4-4-2 olur, yanina daha fizikli ve defansif bir adam koyarsan misal Barry gibi sahane olur hem de.

Haklısın zaten, bence sadece milli takımda değil Premier Lig'in kendisinde o yönde bir değişim olmalı. Üstün tempoları sayesinde batmıyor bu sistem ama milli takımlarında asla o tempoyu yakalamıyorlar ve yakalayamacaklar.

Degisti zaten- Premier Lig'i kazanan takimlara bak yillardir 4-4-2 oynayan bir takim kazanmadi. Milli takima da bu mantaliteyi oturtmali. Ben olsam ortayi Gerrard-Lampard-Barry'le kurup kanatlara da Young ve Walcott (veya Lennon) koyar tek forvet de Rooney oynatirdim. Koru korune bir 4-4-2 artik islemiyor futbolda.

Nasıl dünya kupası bu ya.Hiç tadı yok.Nerde 2002 dünya kupası.Her maç 10 numaraydı.

Degisti zaten- Premier Lig'i kazanan takimlara bak yillardir 4-4-2 oynayan bir takim kazanmadi. Milli takima da bu mantaliteyi oturtmali. Ben olsam ortayi Gerrard-Lampard-Barry'le kurup kanatlara da Young ve Walcott (veya Lennon) koyar tek forvet de Rooney oynatirdim. Koru korune bir 4-4-2 artik islemiyor futbolda.

Ben de genel kanının aksine Rooney'in tek forvet kullanıldığında yardırdığını düşünüyorum. Walcott veya Lennon da gayet iyi beslerler.

Bu arada DK'nın genel olarak tatmin etmeme sebeplerinden biri o top diye koydukları Kames plastik toptur.

Kapanan takimlari bu sistemle, bu oyuncularla zor acarlar onu demek istemistim. Lampard ve Gerrard yillardir 3'lu orta sahada oynuyorlar. Rooney tek forvet United'da ve kariyerinin en iyi sezonunu gecirdi. Artik milli takimin da degismesi gerekir. Xavi'li 4-4-2 olur, yanina daha fizikli ve defansif bir adam koyarsan misal Barry gibi sahane olur hem de.

Aynen. 4-4-2 çok ters geliyor bu takıma. Bende rahatsız oluyorum yıllardır. Sanki bütün oyuncuların saha içindeki özgürlüğü kısıtlanıyor.

Amerika'da Onyewu'yu çok beğendim bugün. Kuşkusuz sahanın en çalışkan isimiydi.

Biz Abd' le maç yapsaydık kesin mağluptuk ki hazırlıkta yenildik İngilizlere karşı oynasakdık 4-0, 5-0 biterdi. Adamlar 2002' den beri futbolunu geliştirdi biz hala Allaha emanet. Bir günümüz bir diğerini tutmuyor.

ABD futbol takımı 10-15 seneye kadar bir İtalya,bir İngiltere,bir Almanya kadar söz ettirecektir kendinden.Spora ve sporcuya bu kadar destek verilen başka bir ülke yok.

Üst Alt