İngiltere Lig Kupası 3. Tur | Swansea 1-2 Manchester City | M.S | 21 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngiltere Lig Kupası 3. Tur | Swansea 1-2 Manchester City | M.S | 21 Eylül

EFL%2BCup%2B256x256%2BPES%2BLogos%2BBlog.PNG

swansea.png
v.png
54995_full.jpg

Bu zamana gelene kadar Pep 'in iyi bir hoca olmasının yanında çok da şanslı olduğunu düşünürdüm. Ama artık çok çok iyi bir hoca olmasının yanında şanslı olduğunu düşünüyorum. Adam tartışmaya kapalı bir şekilde dünyanın en iyi sistemini kuruyor, oynatıyor ve kazanıyor.

Ingiltere basını da böyle birine 4 kupayı verdi öbürünü kovuyor, daha 5 maç oldu 50 maç oynayacak bu adamlar bu sene, hiçbirşey belli olmaz bence 5-6 takım var şampiyon olabilecek. City, Liverpool, Everton, Spurs guzel oynuyorlar bu ara izlemesi keyifli, ama daha Chelsea, United, Arsenal var.Bir ay sonra bakıverirsin bu ilk grup zorlanırken bu ikinci grup coşmuş.

Bunların maçın dün ikinci yarısını izledim, öncesinde Bayern maçına bakıyordum, gençleri oynattı hep o güzel. Bu lig kupası saçma anlamsız ama gençleri yedekleri oynatabileceğin maçlar hep. Bir dahaki turda fena eşleşmeler olmuş yalnız.

EFLround4.jpg

Son düzenleme:
Bu arada dün son dkda yedikleri golde Kompany sahayı terkedip soyunma odasına gitmişti. Yine sakatlanmış, artık bu kadar sakatlıktan sonra belki dönemez diyorlar, belli olmaz tabi ama adam son 2 senenin toplasan nerdeyse yarısını sakat geçirmiş, 4 aydır da sakattı. Bu Denayer'e kal sistemi öğren demişlerdi. Ben her zaman genç oyuncuların bu yaşta oynaması gerektiğini, yedek oturmak yerine devamlı oynayabileceği bir yere gidip oynaması taraftarıyım ama şans işte. Dün alt yapıdan 18 yaşındaki Tosin Adarabioyo'yu aldı mesela oyuna son 10 dkda, Kompany dönemezse belki yavaş yavaş o çocuğu hazırlayacaklar Denayer'le birlikte ismi geçen bi çocuktu çünkü.

Son düzenleme:
Üst Alt