İngiltere Premier Lig Maç Takip Başlığı (ARSIV) - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
source.gif

Arsenal’li taraftarlarin Gabriel’i bu kadar iyi beklemiyorduk yorumlarini okuyorum ama kendisini Lille’de oynarken izleyenler kalitesini biliyor. 60-70 milyona stoper alacagina o paranin yarisiyla Gabriel, Saliba veya Wesley Fofana’yi alabiliyormussun demek ki.

Lille’de Gabriel’in yerine alinan Botman da iyi bir stoper. Profil olarak Gabriel’e benziyor, sol ayakli stoper, daginik bir stoper degil ayagi temiz.

pogba eşşeği sayesinde 3 puanı saplayarak aldık
eheh eyv pogba juvede geçirdiğin 1-2 iyi sezon sayesinde karşındaki her topcu kral gibi topunu oynuyo heheh

Arsenal’li taraftarlarin Gabriel’i bu kadar iyi beklemiyorduk yorumlarini okuyorum ama kendisini Lille’de oynarken izleyenler kalitesini biliyor. 60-70 milyona stoper alacagina o paranin yarisiyla Gabriel, Saliba veya Wesley Fofana’yi alabiliyormussun demek ki.

Lille’de Gabriel’in yerine alinan Botman da iyi bir stoper. Profil olarak Gabriel’e benziyor, sol ayakli stoper, daginik bir stoper degil ayagi temiz.
Saliba sakat falan mı

Niye hiç oynamıyor

yuh 20 yaşında mıymış
26 27 sanıyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt