İngiltere Premier Lig Maç Takip Başlığı (ARSIV) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk 20 dakika Bielsa’lı Leeds çok iyi basıyor ve saha yayılımları, yardımlaşmaları çok iyi. Bunu 90 dakikaya yaymaları çok zor ama göreceğiz.

Özete baktım da TAA napmış öyle yav, aşırı sıçmış. Dijk neyse hadi.

Leeds de iyi oynamış gibi ama kadroları zayıf gibi geldi, düşmemek için güçlenmeleri lazım.

Bielse kalmalı, lige renk katacaktır. Zaten bir yerde birileriyle kavga edip gider eninde sonunda.

Auba'ya ise şapka çıkartıyorum, Arteta sonrası muazzam.

Özete baktım da TAA napmış öyle yav, aşırı sıçmış. Dijk neyse hadi.

Leeds de iyi oynamış gibi ama kadroları zayıf gibi geldi, düşmemek için güçlenmeleri lazım.

Bielse kalmalı, lige renk katacaktır. Zaten bir yerde birileriyle kavga edip gider eninde sonunda.

Auba'ya ise şapka çıkartıyorum, Arteta sonrası muazzam.

Gelecekte Pep giderse yerine Arteta gelmeli aslında, oyun görüşü olarak benziyorlar.

Gerçi Arteta başarılı olursa Arsede bir süre kalır gibime geliyor

Gelecekte Pep giderse yerine Arteta gelmeli aslında, oyun görüşü olarak benziyorlar.

Gerçi Arteta başarılı olursa Arsede bir süre kalır gibime geliyor
Kalsın yav zaten, Malsenal daha iyisini zor bulur. Az başarılı olursa Barcelona çöreklenir ama hemen.

Kadroları iyi sayılmaz ama, 6 numara ve sol winger almaları şart gibi. Belli bölgelerde çok adam var ama Elneny oynuyorsa onun gibi bir Kunduz var.

Guardiola'ya göre daha farklı oynatıyor bence, daha haddini bilen bir yapısı var, Pep kendi yarı sahasında adam bırakmadığı için y.kürek goller yemesine rağmen vazgeçmiyor mesela.

Not that special one yine yaprak gibi top oynatıyor. Şu mükemmel kadroyla iki pas üst üste yapmıyorlar.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt