İngiltere Premier Lig Maç Takip Başlığı - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngiltere Premier Lig Maç Takip Başlığı

kalecinin sakatlanmış olabileceğini düşünüp düdük çaldı dur 1 dk kaleciye bakacam dedi sonra kaleciyi kontrol ettikten sonra hakem atışıynan başlattı
da saçma da ...kaleci taca sallasın o zaman ya da işaret etsin - topu elinden ileri atıp çorap falan elledi adam.

saçma geldi bana yalan yok.

vurup golü yapsa VAR verebilrdi söyliyeyim. Etik tabii ki değilde.

EPL nin yüzkarası Anthony taylor

da saçma da ...kaleci taca sallasın o zaman ya da işaret etsin - topu elinden ileri atıp çorap falan elledi adam.

saçma geldi bana yalan yok.

vurup golü yapsa VAR verebilrdi söyliyeyim.

avantaja bıraktı gibi gördüm sonra kaleci o şekil davranınca beleş gol olmasın diye müdahele edip oyunu durdurup fair bi şekilde başlamasını sağladığı için hakemi kutlamak gerekir

avantaja bıraktı gibi gördüm sonra kaleci o şekil davranınca beleş gol olmasın diye müdahele edip oyunu durdurup fair bi şekilde başlamasını sağladığı için hakemi kutlamak gerekir
fairness - %100
ama şampiyonluk bu maça kalmış olsa yıkılırdı ortalık demeye geitridğim o

kaldıki klopp aptal- top tüfek çıkması lazım , adam toto sıkışıncaya kadar yedekte tuttu forvetlerini. ARsenal fixtürü zor - City'den çok zor hediye gelmesi ama denemek zorundasın sen bu halde.

Üst Alt