İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 299 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DbY3YkmX0AU8BDO

Ozledik kral...
Seni sevmiştik zalımın oğlu

Verstuurd vanaf mijn LG-H930 met Tapatalk

tinerciler sürekli ilk maç bilmemne diyor da jeng tuson gerçekten etkili bir oyuncuydu gerek bizim maçta gerek cl sürecinde

onun yerini dolduramadıklarını anlamalarını sağlayacağız yarın akşam

Cenk'in iyi çıkması bize de yarıyor. Daha doğrusu bizim ligden yapılan pahalı transferlerin iş yapması çok önemli. Cenk şu ana kadar Everton gibi forvete top veremeyen salak bir takımda bile çok iyi performans sergiliyor..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

West brom tam kufurluk takim adamlar 3 haftadir neler yapiyor ulan geri zekalilar bu kadar yirtinacak gucunuz vardi niye dusmeyi beklediniz..
Liverpoola saglam kufrediyorum yine mal gibi puan kaybettiler.. stokea zaten uyyz oluyorum Insallah duserler..
Palaceimiz k.ci kurtariyor leicester 10 kisi kaldi 2-0 ondeyiz artik southampton swansea dusunsun..
Southampton son atislari yapiyor bugun yenerlerse en azindan swansea deplasmanina bir umut gidecekler swansea bu hafta chelseayle oynuyor puan kaybetme ihtimalleri yuksek.. southamptonin o kadroyla kume dusmesini istiyorum ibreti alem icin o kadroyu dusuren hoca ne mal hocadir

Stoke içerde kısmen rahat Palace'ı yenemezse düşecek. Ekstra golle öne geçmişlerdi yediler şimdi..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt