İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wijnaldum akıl dolu bir gol atarak Liverpool takımını 2-0 öne geçirdi...

Golü merak edenler 2000 UEFA kupasına giden yolumuzda Mallorca deplasmanında attığımız herhangi bir aşırtma golünü izlerse yeterli olur

Leicester 2-1 geride tottenham deplasmanında ama 20 dakikadır eziyor resmen tottenhamı.. Kadro yapılanmasını çok başarılı buluyorum.. Yerli statüsündeki isimlerin yanı sıra yetenekli gençleri de topluyor.. Mali olarak güzel satışlar yapacaktır.. Zaten sırf chillwell ve maguire için bile büyük paralar konuşuluyor maddison barnes pereira gray ndidi tielemans iyi para edebilecek isimler..

Leicester 2-1 geride tottenham deplasmanında ama 20 dakikadır eziyor resmen tottenhamı.. Kadro yapılanmasını çok başarılı buluyorum.. Yerli statüsündeki isimlerin yanı sıra yetenekli gençleri de topluyor.. Mali olarak güzel satışlar yapacaktır.. Zaten sırf chillwell ve maguire için bile büyük paralar konuşuluyor maddison barnes pereira gray ndidi tielemans iyi para edebilecek isimler..
Onlar için büyük paralar konuşulmasının sebebi İngiliz olmaları.

Sene sonu Chillwell City'e gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt