İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 376 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Premier ligin MVP kadrom ilk 6 takımdan oyuncu almıyorum

Kaleci : Dubravka(Newcastle) plase Mat Ryan(Brighton)

Sağ Bek : Ricardo Pereira(Leciester) plase Bisaka(Palace)

Stoper : Harry Maguire (Leicester ) plase Tarkowski (Burnley)

Stoper : Lascelles (Newcaste) plase Duffy (Brighton)

Sol Bek :Lucas Digne (Everton) plase Ben Chilwell(Leciester)

Orta saha : Gueye (Everton ) plase Doucure(Watford)- Lerma(Bournemouth)

Orta saha :Ruben Neves (Wolves) plase Ndidi(Leicester) - Rice(West Ham)

Ofansif orta saha: David Brooks (Bournemouth) plase James Maddison(Leicester)

Kanat :Zaha(Palace) plase Deulofeu(Watford)

Kanat: Felipe Anderson(West Ham) plase Jota(Woves)

Forvet: Raul Jimenez (Wolves) plase Rondon(Newcastle)

Gelecek sezon Premier League'de, Manchester United ve Liverpool'un stadlarında bazı VAR kararları staddaki ekranlardan da verilecek. [Sky Sports]

En güzel 100 golü izlemiştim youtube ta olması lazım merak edenler için.. Genel olarak Hazardın golünü rakip olarak görüyorlardı bana kalırsa rakipsizdi açık ara en güzel gol.. 2 numara için hazard - schürle ve kompanynin golü kapışır özellikle kompanynin golü hem stoper olması hem de şampiyonluk yolunda çok kritik olmasıyla aradan sıyrılabilir..

En güzel 100 golü izlemiştim youtube ta olması lazım merak edenler için.. Genel olarak Hazardın golünü rakip olarak görüyorlardı bana kalırsa rakipsizdi açık ara en güzel gol.. 2 numara için hazard - schürle ve kompanynin golü kapışır özellikle kompanynin golü hem stoper olması hem de şampiyonluk yolunda çok kritik olmasıyla aradan sıyrılabilir..

Hazard'ın ipe dizerek attığı gol daha güzeldi bence herkes o tarz bir gol atamaz anca saf kan yetenekler atabilir

Hazard'ın ipe dizerek attığı gol daha güzeldi bence herkes o tarz bir gol atamaz anca saf kan yetenekler atabilir

Hazardın golünü herkes atamaz bu çok doğru ama townsend in golü öyle böyle değil tabi topun ayağa o şekilde oturması biraz şans ama vuruş zorluğu olsun topun gidişi olsun beni benden aldı.. Hazardın golü biraz da Messi ve salahtan sonra göze sıradan gelmeye başladı ama townsendin golü gibisini uzun zamandır görmemiştim..

D8fLozCXsAIqLxT.jpg

Huddersfield Town logosunu değiştirdi.

D8fVVmJW4AM0j3w.jpg

son 5-6 senedir tartışmasız transferin şampiyonu Premier Lig olurdu ama bu sene durgunlar. MCity ve Liverpool zaten kadro olarak tamam durumda. Chelsea'nin yasağı var. Tottenham'ın sahibi pintinin teki. Ndombele'yi bile zorla aldılar. Arsenal hala beklenen transferleri yapamadı. United'da şu an Maguire'dan kazık yemekle meşgul.

Aslında beklenen buydu ama TRT bana göre "aptal" gibi beklentiyi artırarak izleyecek olanları bile soğuttu. Hatırlayan var mı bilmiyorum ama 2004-05 sezonunda Süper Lig'de her hafta 1 maçı TRT yayınlardı. Ancak o 1 maç 3 büyükler dışındaki maçlardan olurdu. Bu anlaşma da sanki biraz öyle olmuş. Ancak bence gayet güzel maçlar olacak. Özellikle Leicester-Wolves maçı enfes gözüküyor.. Ancak PL'yi pek takip etmeyenler sadece TOP 6 maçlarını izler.

Aslında beklenen buydu ama TRT bana göre "aptal" gibi beklentiyi artırarak izleyecek olanları bile soğuttu. Hatırlayan var mı bilmiyorum ama 2004-05 sezonunda Süper Lig'de her hafta 1 maçı TRT yayınlardı. Ancak o 1 maç 3 büyükler dışındaki maçlardan olurdu. Bu anlaşma da sanki biraz öyle olmuş. Ancak bence gayet güzel maçlar olacak. Özellikle Leicester-Wolves maçı enfes gözüküyor.. Ancak PL'yi pek takip etmeyenler sadece TOP 6 maçlarını izler.

İki maç da izlenir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt