İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 409 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şampiyonluk yılından itibaren özel olarak takip ettiğim Leicesterı geçen yıl çok söyledim kadroyu bozmazlarsa can yakar diye.. Müthiş bir kadro var ellerinde hem genç hem iyi paralar edebilecek bir kadro.. Maguire ilk meyvesi oldu bu futbolun ellerinde 50 üstü satabilecekler 6-7 adam daha var.. Mesela bahsi pek geçmiyor ben sağ bekleri ricardoyu da çok beğeniyorum en tempolu beklerden biri.. Hamza choudry var müthiş bir kesici pozisyon bilgisi çok iyi kornerlerde ribauntları direk topluyor hücum yönünde yetenekli ama geliştireceğiz bazı yönleri var.. Maddison-chilwell- ndidi - tielemans(anderlechtle 17 yaşında bize karşı harika oynamıştı) zaten gümbür gümbür geliyordu beni en çok şaşırtan Harvey barnesın gelişimi oluyor.. Pişmesi için kiralanmış devre arası mı ne geri aldılar epey de şans buldu bu sezona da çok iyi girdi.. Yedek kanat grayi bile bugün satsalar en az 20-25 milyon eder.. Şampiyon oldukları yıldan itibaren çok güzel bir yapılanma içerisine girdiler fiyasko transferleri de oldu amartey - mendy - slimani gibi ama asla uçuk paralar harcamadılar.. Şampiyon oldukları dönemle en ufak alakası yok takımın vardy-mahrez-kante hariç çok daha mütevazi adamlarla bu başarılı oldular ama sonrasında kurulan kadro çok daha potansiyeli genç adamlardan kuruldu.. 3 yıldır çapına göre premier ligin en başarılı yönetilen takımı

Caglar degerini 40-50 bandina cikarir bu sezon sonu boyle giderse. Adamlarin forumlarinda cok seviliyo ve seneye elimizde tutamayiz gibi muhabbetler donuyo. Cok efendi ve olgun karakterli bi oyuncu. Cidden dunyanin en iyi stoper hattina sahip olabiliriz ilerleyen yillarda milli takim olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt