İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 425 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Leicester: 29 averaj

Liverpool: 26 averaj

Man.City: 25 averaj

Bu bile çok şey anlatıyor. Böyle çok takım zirvede oldu hatta biri de şampiyon olan Leicester takımıydı ama kontra futbolu,savunma futbolu ile falan oldu. Leicester bu sene büyük takım futbolu oynuyor.

Sanirim dusecegiz lan. 2010/2011 sezonu en kotu sezonumuzdu diye dusunmustum bu gunleri hic beklemiyordum vay arkadas ya. Mesut iti kafa topuna cikti demin yemin ederim heycanlanmadim. Bombos kale onunde olmasina ragmen atamiyacagi belliydi malin onde gideni.

Avrupa Ligi takımına dönüştüğünü kabul etmeyip getirebileceği en iyi Avrupa Ligi hocasını dehleyen Arsenal gittikçe daha kötü takım oluyor. Es kaza bir Allegri ya da eski günlerin hatrına Pochettino mucizesi gerçekleştiremezlerse kolay kolay bu çukurdan çıkabilecekler gibi de görünmüyor. Hoş, Aubameyang ve biraz da Lacazette dışında elit seviyede oyuncusu kalmamış takımı Avrupa Ligi finaline götüren hocayı kovan kulüp de daha ne kadar fazlasını hak ediyorsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt