İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 428 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türk futbolunda yüzyılın transferi Cenk gibi özellikli ama genel anlamda vasat bir adamın 25'e okutulmasıdır heralde. Hele de bizim o transferden 1 yıl sonra Ozan Kabak gibi değeri güç bela 12 milyona pazarladığımız yerde. Türkiye çapındaki bütün dolandırıcılıklar içinde bir Tosun'un parmağı var.

İğrenç, futbola küstüren maç ayrıca. Oyuna sonradan giren Cenk'in 80'i görmeden çıkması mı, gole ihtiyacı olan Arsenal'in Lacazette'i alırken Aubameyang'ı çıkarması mı daha fahiş bilemedim. Şu takımlar da olmasa Galatasaraylı olarak intiharın sınırlarında gezerdim heralde, beterin beteri var.

Türk futbolunda yüzyılın transferi Cenk gibi özellikli ama genel anlamda vasat bir adamın 25'e okutulmasıdır heralde. Hele de bizim o transferden 1 yıl sonra Ozan Kabak gibi değeri güç bela 12 milyona pazarladığımız yerde. Türkiye çapındaki bütün dolandırıcılıklar içinde bir Tosun'un parmağı var.

İğrenç, futbola küstüren maç ayrıca. Oyuna sonradan giren Cenk'in 80'i görmeden çıkması mı, gole ihtiyacı olan Arsenal'in Lacazette'i alırken Aubameyang'ı çıkarması mı daha fahiş bilemedim. Şu takımlar da olmasa Galatasaraylı olarak intiharın sınırlarında gezerdim heralde, beterin beteri var.
Bu mac takimin basinda kim var swedish mi arteta hocam mi

Sanmam eski ekonomik sorunlari yasamaz bi pl kulubu yine.

Ekonomik sorunlar olmasa da vizyon ve kulüp potansiyeli olarak çok aşağı seviyelere düşmüşler. Bir ara İngiltere milli takımının kemik kadrosunu oluşturan takımdan nezaket olsun diye 1 tane oyuncunun bile davet alamayacağı bir seviyeye düştüler. Daha durgun piyasada bir Lacazette, Aubameyang çektiler ama paralar uçunca onu da kolay kolay yapamayacaklar, en önemlisi teknik direktörde sürekli olarak kötü tercihler yapıyorlar. Bir ara ligi ilk 3'te bitirememek sorunken artık Ocak'ı görmeden ŞL potasının dışında kalmayı normalleştirdiler. Leeds gibi 2. ligi görmek filan bir uçarı olur ama ani bir çıkış yapmazsa 2-3 yıl sonra 10-11. sıralar sezon normali olacak Arsenal'in. Pochettino boştayken Arsenal'in onunla adının bile geçmeyip Guardiola'nın yardımcısına kalması bile kulüp vizyonunun nerelere düştüğünün göstergesi. Geleceği bugününden de daha karanlık bence Arsenal'in.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt