İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 441 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bornemuttaki david brooks müthiş topcu ama sakat hic oynamamis bu sene eksikliği bariz belli oluyo takimda. Dabid brooks ve neil taylor underrated herifler. Keske neil taylor gibi bi SOL BEKimiz olsa

ona para vereceklerine beyıl iyi olabilirdi

EOAA_ROU0AAo0fI.jpg
yapma boyle seyleri

Sene başı watford rezil durumdayken bu kadronun dipte kalmayacağını defalarca söyledim.. Hem kaliteli hem karakteri olan oyunculardan kurulu.. deeney-deulefu-sarr-doucure - capue çoğu takımda 11 başlar zaten..

Gözüme çarptı forumun genel olarak sevdiği, beğendiği veya pozitif bir bakış açısı olduğu şeyleri sen hiç sevmiyor beğenmiyor pozitif bulmuyorsun. Neden?

sent via GSC
Bu aralar psikolojim hiç iyi değil abi onun etkisi de olabilir (pozitif olamıyorum hiçbir konuda) ancak forumda ve genel spor çevrelerinde normal seyleri abartma gibi durumlar söz konusu olunca arada değiniyorum. Her maç en az 1 net hatası var ancak öyle bi sergileniyor ki onlara kimse değinmiyor. Bazı yorumları da kasti yapıyorum ama takılmak maksatlı :)

Bu aralar psikolojim hiç iyi değil abi onun etkisi de olabilir (pozitif olamıyorum hiçbir konuda) ancak forumda ve genel spor çevrelerinde normal seyleri abartma gibi durumlar söz konusu olunca arada değiniyorum. Her maç en az 1 net hatası var ancak öyle bi sergileniyor ki onlara kimse değinmiyor. Bazı yorumları da kasti yapıyorum ama takılmak maksatlı :)
Her stoper her maç en az 1 net hata yapıyor hele de takımı baskı yiyorsa.

Genç yav daha normal yani, hatasız oynayan stoper mi var Allah aşkına. Abartılmasından ziyade insanların Çağlar'ı el üstünde tutması da gayet doğal son 10 senedeki Türk stoperlerini bi düşünmen yeterli olur yani. Hiç biri alt sıra EPL takımlarında bile süre bulamazdı.

Çağlar dan ziyade abartılan adam Merih bence. Çağlar çok daha komple bir stoper ama Merih kadar dillendirilmiyor mesela bence.

sent via GSC

Genç yav daha normal yani, hatasız oynayan stoper mi var Allah aşkına. Abartılmasından ziyade insanların Çağlar'ı el üstünde tutması da gayet doğal son 10 senedeki Türk stoperlerini bi düşünmen yeterli olur yani. Hiç biri alt sıra EPL takımlarında bile süre bulamazdı.

Çağlar dan ziyade abartılan adam Merih bence. Çağlar çok daha komple bir stoper ama Merih kadar dillendirilmiyor mesela bence.

sent via GSC
Katılıyorum. Merih burak yilmazin dc versiyonu, buraki severim bu arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt