İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 444 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İngiliz'lerin Trabzon'u mu? Liverpool'un kac defa CL sampiyonu oldugunu ve 30 senedir sampiyon olamamasina ragmen Manu'dan sadece 2 sampiyonluk geride oldugunu biliyorsun degil mi?

Taraftarların karakteri olarak dedim. Liverpool şehrine gittin mi hiç ben gittim. Birde trabona gittim. Kafalar aynı. Aynı futbol duygusalları ikisi de.
Liverpool şampiyon olsun şampiyonluk belgeseli çekerler şehirde. O derece duygusallar. Kücük camia, küçük şehir sonuçta.

Taraftarların karakteri olarak dedim. Liverpool şehrine gittin mi hiç ben gittim. Birde trabona gittim. Kafalar aynı. Aynı futbol duygusalları ikisi de.
Liverpool şampiyon olsun şampiyonluk belgeseli çekerler şehirde. O derece duygusallar. Kücük camia, küçük şehir sonuçta.
Adamlar 30 senedir sampiyon olamiyorlar. Tabii belgesel de cekerler. Kucuk camia lafini ise nasil kullandin onu hic anlamadim zaten... Adamlar dunyanin en cok forma satan 5. Kulubu filan. 4 tane CL sampiyonlugu, 18 PL sampiyonlugu ve daha nicesi...

Bir ara ikincilik hk. 8 kitap çikarttilar. :asd:

Renktaş şimdi uzun yıllardır şampiyon olamamak taraftarı farklı psikolojik ruhlara sokar. Galatasaray da 14 senedir şampiyon olamadı. Ama bazen taraftar tartışmalarında biz 14 yıldır şampiyon olamadık vs. bu lafları duymuşsundur. Liverpool ise İngiltere'nin açık ara en başarılı takımıyken 30 yıldır şampiyon olamıyor. Taraftarların normal bir ruh halinde olması çok zor. Bu zaman diliminde Blackburn, Leicester gibi köy takımları şampiyon olmuş ama İngiltere'nin en başarılı takımı olamamış. 2014'de şampiyon olacakken kaptanlarının ayağının kaymasıyla olamamış, geçen sene rekor puana ulaşmalarına rağmen sadece 1 puandan şampiyonluk gitmiş. Duygusal olmalarını normal buluyorum.

Bu chelsea gene mi yenildi 8 tane mağlubiyet almış lampard rezili. 15'i bulur sezon sonuna kadar. Kovun şunu getirin Poşet hocamı.

Sanki topun içinde bir metal Van Dijkın vücudunda da devasa bir mıknatıs var ceza alanına gelen her top nasıl bu adama yapışır sayamadım artık kafayla kaç orta uzaklaştırdı.. O kadar çaresiz ki Manu araya atılan topa Van dijk koşuyorsa Manulu adam hareketlenmiyor bile ben açık net böyle bir stoper hatırlamıyorum. Sırf defansı da değil yani top kullanması falan herşey efsane.. Öyle bir dönemdeyiz ki messi-van dijk-trent arnold belki de ileride mevkiilerinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncuları olarak anılacak adamları izliyoruz..

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt