İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 464 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hic fark yok daglar kadar fln bunlar heralde mac izlemeyen ezberci redditci gorusu ya da ssport spikeri gorusu flndir
ya da istatistiklere bakip futbol yorumlayanlarin lafidir ki herifin olayi o degil bournemouth macinda ayewin golune bak zaha topu alinca defansta 5 kisi hazirola geciyor bu herif nerden gececek simdi diye, soldan pva firt diye kacinca onune indiriyor o da iceri ceviriyor ve goal. bu herifi herhangi bir buyuk takima koy leblebi gibi gol atar ama dunyanin en kabiz takiminda tombala gibi istatistikleri oluyor iste
80 de istenmemisti de 70 istemisti bunun da baslica sebebi paranin 4te ya da 5te birinin man uya gidecek olmasi, ve tabi ki zahasiz bu takimin subatta fln kume dusecek olmasi idi. kumede kalmak da en az 100 milyon para getirdiginden herifin palacea degeri o kadar, veren verir vermeyen gidip pepeyi fln alir ayni paraya daha genc diye
Zahaya redmond muamelesi yapılmasına ben de ayar oluyorum.. redmond o basamakta takıldı ama zahanin önü açık .. ama üzülerek belirteyim bu yaz da palaceta kalmasi kariyeri için oldukça hatali bir karar olur ..Gönül klopp- pep istese de Manu forma bulması açısından güzel bir tercih olur..

Stanislas Maguire'yi Leicester'e geri yolladi

Lindelöf ve Maguiare’a gereğinden çok bonservis verdiklerini söylemiştim.

Maguire iyi oyuncu ama 20 milyonluk oyuncu 85’lik değil. Beli zor dönüyor ve hızlı değil. Ayrıca pas hatalarına da çok açık...

United son 5-10 senedir rezil transferler yapıyordu. OGS ile akıllı hamlelere başladılar.

Kadrolarının üç transfere ihtiyacı var. Sonra çok iyi olacaklar...

Zahaya redmond muamelesi yapılmasına ben de ayar oluyorum.. redmond o basamakta takıldı ama zahanin önü açık .. ama üzülerek belirteyim bu yaz da palaceta kalmasi kariyeri için oldukça hatali bir karar olur ..Gönül klopp- pep istese de Manu forma bulması açısından güzel bir tercih olur..

ben de gidici oldugunu dusunuyorum cunku pandemi maclarinda cok temas almamaga calisiyor. psgye fln gitmesini isterim ben pl aksine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt