İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 468 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Martinez 27 yaşına gelmiş. Soğukkanlılığa bak. Geçen maçta da çok iyiydi. Onun girdiği jenerasyona çok umut bağlamıştım. Luke Freeman-Oğuzhan-Sunu-Afobe ve aralarında biraz sıyrılan Coquelin ve Nordtveit olmuştu. Takımı N. Banfield'a emanet etmişlerdi.

Kendi içimde yaptığım Guendouzi tezi de doğru çıkıyor gibi. Bu çocuk teknik kapasite olarak müthiş ama, saha yerleşimi ve rakibi karşılama konusunda Arsenal'in anasını ağlatıyordu. Karşı atakta saçma sapan rakibe dalmaları takımın dengesini bozuyordu. 3 maçtır yok, 3 maçtır Arsenal kazanıyor. Kiraya verilmeli. Tam sarhoş.

Kendi içimde yaptığım Guendouzi tezi de doğru çıkıyor gibi. Bu çocuk teknik kapasite olarak müthiş ama, saha yerleşimi ve rakibi karşılama konusunda Arsenal'in anasını ağlatıyordu. Karşı atakta saçma sapan rakibe dalmaları takımın dengesini bozuyordu. 3 maçtır yok, 3 maçtır Arsenal kazanıyor. Kiraya verilmeli. Tam sarhoş.
ayrılmak istediğini belirtmişti. çok seviyorum kendisini yeni jenerasyon topcularından en begendigim 1-2 isimden biri. çok iyi derin oyun kurucu ama dediğin gibi sıkıntıları var. orta alanda o işlere bakan sağlam bi adam olsa bence kalsın

ayrılmak istediğini belirtmişti. çok seviyorum kendisini yeni jenerasyon topcularından en begendigim 1-2 isimden biri. çok iyi derin oyun kurucu ama dediğin gibi sıkıntıları var. orta alanda o işlere bakan sağlam bi adam olsa bence kalsın
Yok abi çok savruk ve çelimsiz. Çok acayip bir şey olma ihtimali de var ama, bence az ihtimal. Tabii sadece oyunun hücum yönünü verirsen farklı bir role evrilebilir ki, bence mantıklı olur. İki yönlü bu zamanda, işi kolay değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt