İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı(ARŞİV) - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İngiltere Premier Ligi Maçlar Başlığı

Maalesef ki maçı takip edemedim. Ama eminim ki sol bek ve stoper maçı satmıştır yine. Başkanı da Nonda'yı yolladığı zamandan beri sevmiyorum zaten. İstifa eder umarım. Hatta Tugay gibi bir yetenek Galatasaray gibi bir takımda sürünüyor şuanda. Zamanında takımda tutsun, yardımcı antrenör olsun diye yırtınmıştım ama beni dinlemedi. Blackburn beni dinlemediği sürece daha çok yanılacak, buna eminim.

SST gururla sundu.

west brom 2-2 arsenal maç sonucu.

iyi oynamadık maç boyu defans ağırlıklı bir oyunla maçtan puanla ayrıldık.2-0 öne geçtik.ama arshavine engel olamadık.

1 gol 1 asistle oynadık.ama yediğimiz gol çok basit bir goldü.neyse puan önemli.

Maç sonu degerlendirme için tesekkürler Hikmet hoca.

Lancashire'ın bağrından koptuk biz!!! Alayına Blackburn ECELE KARŞI BLACKBURN!!!

blackburn-rovers.jpg

ARTE ET LABORE....

HAYDI KOYALIM ARSENAL'E....

;)

BLACKBURN ROVERS OLD BOYS

En iyi Arsenalli ölü Arsenalli diye bir söz var. Ne güzel bir sözdür o yahu!!

Green Street Hooligans filmindeki gibi bir taktikte yapabiliriz kardeş? Trenle bir önceki durakta inip, bir aracın arkasında bizi istasyonda bekleyecek olan ezik Arsenallilere saldırarak herkese şoke edebiliriz. Ezik Arsenal'in liderini Hayriye bırakacağız ama. Geçen seneden bir hesabı var, reisin arkasından konuşuyormuş saçma sapan. ;)

blackburn-rovers.jpg

"BLACKBURN ROVERS'IN KOYDUGU YERDE...

GUL BITER..."

;)

BLACKBURN ULKU OCAKLARI BASKANI CHRISTOPHER SAMBA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt