İnsanlığa Belki de Çok Uzak Bir Kelime: Sadakat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnsanlığa Belki de Çok Uzak Bir Kelime: Sadakat

Un perro hace guardia en el hospital de Elda mientras espera por su duena operada de urgencia - YouTube

Dutiful dog waits six days at doors of Spanish hospital after her owner was rushed in for surgery - YouTube

Bir çoğunuz Hachiko filmini izlemişsinizdir.Yine benzer bir olay,yine akita cinsi köpek

Olay İspanya'da yaşanmış.Sahibesi ameliyat olmak için hastaneye getiriliyor.Köpek,sahibesini hastaneden çıkana kadar tam 5 gün boyunca bekliyor

Gözyaşları içerisinde okudum bu haberi

Benim ufak bir şep şeker bir fino diye köpeğim vardı hatay da dedemlerde. Her sene yazın gidince ilgilenirdim oynardım. Diyarbakırlı komşuları bahçeye girdi diye vurmuşlardı o aklıma geldi üzüldüm şimdi. Senede bir ay gördüğü birine bir köpek böylemi sadık olurdu otur derdim otururdu küserdi gidip ne tatlıydı rahmetli.

Ne demişler düşmanından değil cahil insandan kork. Birde ne var yani sokakta it mi yok demeleri yokmuydu

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

hqdefault.jpg

Saygıyla anıyoruz

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Maddi imkanı el verenler petburada vs gibi sitelerden online mama bağışında bulunabilir, en güzeli haftasonları mama götürüp ziyaret etmek etrafınızı onlarca köpeğin sarıp kendilerini sevdirmek istemesi paha biçilemez bir şey.

Sadece köpekler değil tabi, bütün sokak hayvanlarına yardımcı olmak lazım kapınızın önüne bir kap su koymaktan erinmeyin.

Şu s..... n dünyasında iyi bir şeylere vesile olalım.

Üst Alt