Inter Miami, Falcao‘lu Formalar Satmaya Başladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Inter Miami, Falcao‘lu Formalar Satmaya Başladı!

Bence çok kolay harcadık, Sneijder' i de çok basit harcadığımız gibi.

Sneijder' i harcadık yerine gelen bedevi sayesinde küfür dağarcığım inanılmaz boyuta ulaştı.

Diagne rahatısızı hayırlı olsun
Yahu Sneijder ile Falcao'yu bir mi tutuyorsun ? Sneijder'in elde ettiği başarılar bir kenara zaten de Diagne ile bile kıyaslamam Falcao'yu ulan adam maça çıkmıyor neyine bu kadar hayran oldunuz anlamıyorum ki ? tribünde otursun diye forvet mi alınır ? milletin forveti yara yıka ilerliyor bizim Falcao koşarken sakatlanıyor

Yahu Falcao bu sezon Galatasaray'a transfer olduktan sonra 134 günü sakat olarak geçirdi tam tamına 23 maç kaçırdı sadece 17 maçta ilk 11'de sahaya çıktı adamın oynadığı maç sayısından çok daha fazla kaçırdığı maç sayısı seneye çok mu farklı olacağını sanıyorsunuz ?

Bir an önce defolup gider umarım Galatasaray'ın bu saatten sonra Falcao için harcayacağı her kuruş israftır

Yahu Sneijder ile Falcao'yu bir mi tutuyorsun ? Sneijder'in elde ettiği başarılar bir kenara zaten de Diagne ile bile kıyaslamam Falcao'yu ulan adam maça çıkmıyor neyine bu kadar hayran oldunuz anlamıyorum ki ? tribünde otursun diye forvet mi alınır ? milletin forveti yara yıka ilerliyor bizim Falcao koşarken sakatlanıyor

Yahu Falcao bu sezon Galatasaray'a transfer olduktan sonra 134 günü sakat olarak geçirdi tam tamına 23 maç kaçırdı sadece 17 maçta ilk 11'de sahaya çıktı adamın oynadığı maç sayısından çok daha fazla kaçırdığı maç sayısı seneye çok mu farklı olacağını sanıyorsunuz ?

Bir an önce defolup gider umarım Galatasaray'ın bu saatten sonra Falcao için harcayacağı her kuruş israftır

Sneijder bir örnekti, tabiki Sneijder' in Galatasaray' ımız da yaptığının %0,1' ini bile yapamadı. Ben bu tarz oyuncuları çok rahat harcadığımızın örneğini vermek için isim verdim, hatta yine Falcao' nun %1' ini yapamadığı Drogba içinde aynısını yaptık.

İyi bir hazırlık kampı ile en azından devre arasına kadar tekrar denenebilirdi. Öyle veya böyle 16 maç 10 gol kötü bir istatistik değildi. Özellikle takım olarak döküldüğümüz bu dönemde.

Forma tanıtımında Falcao yoktu ayrıca eğer kesinleşmeden böyle bir satış yapılıyorsa dava açılması gerekir.

bonservis diyosunuzda monaco satış olursa falan diye satıştan pay maddesi koydurdu haberleri vardı falcao gelirken
o olay yalan mı oldu?

Üst Alt