Internazionale FC Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Internazionale FC Takip Başlığı

Cevap: Resmi Internazionale FC Başlığı | Andare Nerazzurri

Bu Fox tv'ye en içten küfürlerimi ediyorum.Böyle bir maç var izleyemiyoruz.Bu nasıl bir yayıncılık anlayışı arkadaş?

Cevap: Resmi Internazionale FC Başlığı | Andare Nerazzurri

Genoa 'ya kendi evlerinde 1-0 yenik oynuyor İnter ve benim kuponu riske atıyor.

Cevap: Resmi Internazionale FC Başlığı

1 Nisan'a yakisan saka gibi bir mac: Inter-Genoa:5-4, iki kirmizi kart var.

inter cok gicik bir takim, ruhsuz, bi moutinho adam etti bunlari, baska basarilari da yok son 10 yilda..

Bu sezon en azindan 2.lik bekliyorum ama savunma ve takimdaki esneksizlik beni korkutuyor.

Son Roma macinda, Perriera, Nagatomo, sonrasinda Sneijder ve Cassanoda sola gelerek oynamayi sevdikleri icin, solda kümelenme olustu. Genelde bizim maclarda olusuyor. Rakibi ordan cökertmek icin cok iyi bir fikir olmasina ragmen, özellikle sağ kanadi zayiflatiyor. Guarin karsisinda, Balzarettide ileri cikinca, golü atan genc oyuncu sürekli bosta kaldi.

Roma cok bos alan birakiyor, her zaman böyle bir İnteri karsilarinda bulamazlar. :eek:

cwn33.jpg

Stankovic, Cambiasso, Milito, Zanetti yaslari nedeniyle büyük rakamlari kazaniyorlar. CLden sonra yapilan kontrat yenilemelerin kötü tarafi.

1-0 öndeyiz. Gol Milito. Güzel mac oluyor. Bu savunmayla gol yiyecek gibi görünüyoruz.

Savunma güven vermesede güzel bir mac ve 3 puanla kapatilan güzel bir gece oldu. Sol kanat yine yikiliyordu. Takimdaki dengesizliği gidermek icin Strama; Cassanoyu kesip, Jonathanla baslayarak akilci bir tercih yapti.

Hersey iyi gidiyor ya, gecis dönemi dedik ama sampiyonluk da gelebilir. Stramaya nazar degmesin, müthis takim yaratti.

Juventusu nasil yendik ama? :D Kimse yenemiyormus dediler, biz yendik oldu. Biz yaptik. :D

Sezona kötü baslamasaydik, puan farkiyla liderdik.

evet kerem baran senin juve galibiyetindeki paynı görmemezlikten gelemeyiz

Son macta cok zorlanmamiza ragmen, Strama ve Handanovic sayesinde 1 puani aldik.

Milanda hersey iyi gidiyor. Sansirounun 2016 CLyi almasina cok üzülmüstüm Milanin modern bir stadyum yapmasina gerek kalmadi da ondan. 2 sene böyle idare ederler, 2 sene sonra gelirleri büyük oranda artar. Bir kac ay önce Berlusconi 2-3 sene sonra mevksiinde en iyi oyuncular alacağiz aciklamasi yapiyordu, bende neden diye merak ediyordum, arkasinda yatan neden Sansiroymus.

Milanda iyi bir jenerasyon yakaladi. Son senelerde keske interde olsa dediğim cok az Milanli vardi. Simdi bu sayi 6-7yi buldu. Niang, El Shaarwy, Montolivo ve De Sciglio gibi oyuncular Milanda oynadiği icin onlari kiskaniyorum. Yorumlarina cok güvendiğim İnterli eski bir oyuncunda söylediği gibi, Niangta müthis bir potansiyel var. 1-2 sene icerisinde El Shaarwy ve Balotelliyi gecebilir. Bitiriciliği bunun önünde engel. Serie Bden takip ettiğim ve İnterede istediğim Saponaroyu da almislar. Oyun zekasi, cabuk oynamasi, sürati, tekniği, adam eksiltmesi, mücadeleciği cok iyi olan bir oyuncu. Seneye direk ilk11de baslarsa sasirmam.

Bizde iyi transferler yaptik. Juandan sonra Kovacicte bizim oldu. Henüz hazir olmasa da hazir olacak. İcardide bitti deniliyor.

Transferde son 2 senede büyük hatalar yaptik. Vidal ve Montolivo gibi 2 oyuncuyu almadik. İhtiyacimiz yokmus cünkü. Bugün 2side rakip ortasahalari tasiyorlar. İnsallah bundan sonra benzer hatalari yapmayiz. İcardiden sonra Strama Paulinhoyu da istiyor. Longo,Livaja, Crisiteg ve italya u21nin defans hattinin tamami zaten bizde. Bizim jenerasyonda fena degil.

La gazettaya göre Alexis Sanchez bu yazın İnter'e gidebilirmiş.

Aslında bizim de araya girmemiz lazım. Belki olur.

Üst Alt