iPhone 15 Pro Max Tanıtıldı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone 15 Pro Max Tanıtıldı

şaka goygoy bir kenara .

telefona para gömüleceğine kapasiteli bir tablete yatırılm yapmak daha uzun ömürlü bence maksat mobilite olarak teknolojiye ihtiyaçsa (laptop gibi klavye uyumlular var artık )

telefon piyasasının ülkede cılkı çıktı - 4 sene önce tleeofn parasına ikinci el araba alınıyordu.

yav takip ettigim ligleri kendim siralamiyorum boyle detaylara onem veriyorum :d
en ustde danimarka ligi falan gosteriyor gicik kapiyorum.
wigdetler de yok ne bileyim ya genel olarak begenmiyorum ama digerlerini daha az begeniyorum
niye yav ligi favorilediğinde üste alıyor otomatikman (ben diğer tüm sporlar vs kapadım ettim yüklediğimde) takip ettiğim ligler üstte favorilerdiğim takımların maçları içinde bildirim geliyor.

siteinde de alfabetik dizilimde mesela - favorileri yukarı pinlediğimde ne zaman açarsam açayım takpi ettiğim liglerle bizim lig tepede.

ama doğru Quality of life aplikasyon olarak her zaman tercih nedenidir. Widget vs hoş detay tabi.

niye yav ligi favorilediğinde üste alıyor otomatikman (ben diğer tüm sporlar vs kapadım ettim yüklediğimde) takip ettiğim ligler üstte favorilerdiğim takımların maçları içinde bildirim geliyor.

siteinde de alfabetik dizilimde mesela - favorileri yukarı pinlediğimde ne zaman açarsam açayım takpi ettiğim liglerle bizim lig tepede.

ama doğru Quality of life aplikasyon olarak her zaman tercih nedenidir. Widget vs hoş detay tabi.
pardon ingiltere ligi en ustde sonra championsship ve league 1 falan sonra danimarka ligi vs. tr ligi en son cikiyo favorlerimde diger uygulamalarda kendim siralayabiliyorum da iste kalite olarak flashscorea yakin degil asdasd

flashscoredada istedigim istatistiklerde yok fbref'den istatistik alabilen uygulama yok muuuu

Üst Alt