iPhone X Tanıtıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone X Tanıtıldı!

Öyle de onu birak disardan ürün getirmek bedava degil. Bide sanirim region lock var
Emin degilim ama iPhonelarda region lock yok galiba.
Sadece ödenmesi gereken gümrük vergisi ile birlikte asagi yukari ayni yere geliyor diye biliyorum.
Gümrüge bildirmeden gecirmek herkesin kendi bilecegi is, kontrol edip yakaladiklarinda vergi kadar ceza kesiyorlar.
Birde tabi teknik olarak LTE Frekanslari ülkelerde farkli.

Emin degilim ama iPhonelarda region lock yok galiba.
Sadece ödenmesi gereken gümrük vergisi ile birlikte asagi yukari ayni yere geliyor diye biliyorum.
Gümrüge bildirmeden gecirmek herkesin kendi bilecegi is, kontrol edip yakaladiklarinda vergi kadar ceza kesiyorlar.
Birde tabi teknik olarak LTE Frekanslari ülkelerde farkli.

Ben her sene eşe dosta götürüm hediye olarak.
Pasaportuma işlettiriyorum, e devletten şifre alarak sonrasında 150 tl ödüyoruz ve telefon birdaha kapanmamak ve kitlenmemek üzere türkiyede kalabiliyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Güzel teşekkür ederim sevgili kardeşim ben akrabalara haber salayım onlar bu mevzuyu bilmiyor bi anlatayım :D

Ben senede bir iki telefon getiriyorum herzaman. Senelerdir kullanıyorlar, sorun olmuyor yani.
Androidler daha fazla tercih ediliyor, onları kayıtsız türkiyedeki telefon tamircileri 50 liraya kırıveriyor. Kayıt felan gerektirmeden.

Ama iphonelarda dediğim gibi sorunsuz kayıt ettirebiliyorsun.

Mümkünse 2-3 ay beklesinler milletin hevesi geçince 100-200€ düşer fiyatı her sene olduğu gibi.
Ben şimdi sıfır bir iphone7 daha alcam ikinci el ama paketi açılmamış uygun 400€/450€

Zaten benimde şuan maddi gücüm elverişli değil önümüzde ki yaza telefonu sıfırlıcam,4 senedir htc m8 kullanıyorum allah var pek yolda bırakmadı ama artık bataryası çok çabuk bitmeye başladı bunuda salarsam üçe beşe iyi olacak..

Ben her sene eşe dosta götürüm hediye olarak.
Pasaportuma işlettiriyorum, e devletten şifre alarak sonrasında 150 tl ödüyoruz ve telefon birdaha kapanmamak ve kitlenmemek üzere türkiyede kalabiliyor.

bu aslında farklı konu ama evet bu imkan var
İşte aradığım cevap bende böyle şeyler duydum :)

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt