İptal Edilen Golümüzün, 15 cm ile Ofsayt Olmadığı Ortaya Çıktı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İptal Edilen Golümüzün, 15 cm ile Ofsayt Olmadığı Ortaya Çıktı!

Ulan ligde en çok şampiyonluğu olan takım biziz,gel gör ki yıllar sonra şampiyon olan șikeciler bariz bir şekilde kollanıyor.Hakka giriyorlar.Bir yerlerinizden çıksın.Yeter artık bir değil iki değil.Hakem hataları olmasa önümüzdeki hafta liderlik maçına çıkıyor olacaktık.Bunları çıkıp yüzlerine vurmayan bir başkan var.Lanet olsun sana Dursun haini...

Sadece son iki haftada verilmeyen %100 iki golümüzden dolayı 4 puan eksiğiz ve bunlar öyle goller ki, bazen o goller olsa da kaybedebilirdin dersin ama o goller verilseydi bizim 4 puan alacağımız garantiydi fazladan.
1 sıra yukarıda, maç fazlası olan BJK ile aynı puanda, gelecek hafta liderlik maçınca çıkacaktık,şimdi haftaya ligin son maçını oynuyor olabiliriz kendi adımıza.
Kimse çıkıpta hakemlik olay yok demesin, hakemleri bahane etmeyelim demesin. Hakkımızı koruyamayan vasıfsızlar yüzünden şampiyonluktan olduk diyebiliriz artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de hakem olsam bende ofsayt çalardım , ilk anda ofsayt dedim.Ama bu hakemlerin bize karşı tutumunu değiştirmez.

van basten hocamında dediği gibi bu ofsayd işine bir ayar getirmeleri lazım çok ince pozisyonlar ofsayd sayılmamalı, böylece daha fazla gol olur hata oranıda düşer ofsayd taktiği gibi abukluklarda yalan olur. sonuçta belirli bir çizgi yok hakemin göz kararı verdiği birşey hata payını yükseltiyor buda tenisde çizgiler filan var mesela top dışardaysa dışarda olduğunu o yüksek sandalyede oturan şahıs görebiliyor burda öyle birşey yok tamamen konsantrasyon ve göz kararı.

ya bunu geçtim ilk yarıda rodriguese mi ne bi ofsayt kaldırdı öbür yardımcı yuh çüş dedim 5 metre geriden çıkmıştı bebe

Çeptalk

Dursun biyat ediyor cebine giren florya riva parasindan sonra. Sampiyon belli biz ikincilik icin yarisiyoruz

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Hakemler bu sene tam manasi ile aleyhimize calisiyor fakat bugunku pozisyon icin su yorumu yapayim

elinizdeki iphone plus lar yaklasik 14 cm uzunlugunda .

O hareketlilik icerisinde gidin de 35 metreden saliseler icinde elinizdeki telefon kadar bir mesafeyi 100 kez analiz edin bakalim kacinda dogru tutturacaksiniz

bir cok bariz pozisyonda hakkimiz yenmistir ama 15 cm ofsayt icin sampiyonlar liginin final macinin 90 inci dakikasinda bile yapilan hata masum hatadir

Ust uste geldi ve hakkimizin elimizden alindigi bir gercek ama bu pozisyon malesef "talihsiz bir pozisyondur" ve karabukteki penalti , basaksehirdeki dirsek gibi ele alinamaz

Normal yani akan oyun içinde 15 cmyi göremeyebilir saliseler oynar. Bence hakemlik birşey yoktu bu futbolcu topluluğunu( Muslera hariç) yollamamız lazım şimdi takım Sneijderin ayağına bakıyor böyle birşey olabilir mi ya

Son düzenleme:
Normal yani akan oyun içinde 15 cmyi göremeyebilir saliseler oynar. Bence hakemlik birşey yoktu bu futbolcu topluluğunu( Muslera hariç) yollamamız lazım şimdi takım Sneijderin ayağına bakıyor böyle birşey olabilir mi ya

Hakemler bu sene tam manasi ile aleyhimize calisiyor fakat bugunku pozisyon icin su yorumu yapayim

elinizdeki iphone plus lar yaklasik 14 cm uzunlugunda .

O hareketlilik icerisinde gidin de 35 metreden saliseler icinde elinizdeki telefon kadar bir mesafeyi 100 kez analiz edin bakalim kacinda dogru tutturacaksiniz

bir cok bariz pozisyonda hakkimiz yenmistir ama 15 cm ofsayt icin sampiyonlar liginin final macinin 90 inci dakikasinda bile yapilan hata masum hatadir

Ust uste geldi ve hakkimizin elimizden alindigi bir gercek ama bu pozisyon malesef "talihsiz bir pozisyondur" ve karabukteki penalti , basaksehirdeki dirsek gibi ele alinamaz

Ofysat için hakem seminerlerinde şöyle denir; "şüphe varsa devam ettir."

Bu hakemler 15 cm ofsaytı ile 1 metrelik ofsaytı ayırt etmek için süper ligde maç yönetip ona göre ücret alıyorlar.

Yoksa getir 3.ligden hakem aynı pozisyona yine ofsayt bayrağı kaldırır.

Bu kararı veren hakemin kafasında binbir tilki dolanmasaydi eğer o bayrağı kaldıramazdı.

Sonuç yine basiretsiz ve vasıfsız yönetime geliyor.
Hakem hatalarına ses etmeyen üstüne birde çıkıp en iyi hakemimiz diye açıklama yaparsan onlarda sana parmak atmaya devam eder.

Bize, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Futbolcu olsam ofsayt da olsa dakikalarca itiraz ederdim.Hiç olmazsa hakemi baskı altına alırdım.Ağlak dediğiniz Şenol Güneş en iyisini yapıyor.Bu ülkede futbol böyle oynanır..Dursun Başakşehir maçından sonra hakemi eleştiriyor ama 2 kelimeyi bir araya getiremiyor.5 dakika konuştu ama hiç birşey anlamadım..Bize Adnan Öztürk gibi adamlar lazım.

Üst Alt