IRC Yarı Final | Galatasaray (5)1-1(6) River Plate | M.S | 17 Ocak | Smart Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

IRC Yarı Final | Galatasaray (5)1-1(6) River Plate | M.S | 17 Ocak | Smart Spor

Smart Spor mu? :42:

Ulan bir mac izletmiyonuz

Aradım geçen gün. Dedim bak bende d-smart var. öyle şifresiz felan vermeye kalkmayın. bırakırım ülen dedim. Tamam abi dediler sağolsunlar. :eek:ley:

İşin şakası bir yana hani geçenlerde bir haber çıkmıştı ŞL maçları dışında d-smart ile sözleşme bitti falan diye.
Acaba sadece bu turnuvaya özel bir durum mu acaba.

Heyt bee ne forumdu renkdaşım. Beraber Ricardo Oliveira nöbetleri tutmuştuk,Jo transferinde beraber ağlamıştık,Pires'in uçağını beraber beklemiştik.
Dağ gibi siteyi çökerttiler be.

gstvnetteki kardeşlik saygı ve dostluk ortamını hiçbir forumda göremedim

yönetime sesleniyorum sakın bu kadına yüz vermeyin yoksa gscimbomunda içine nifak toğumlarını bırakıcaktır...

gstvnetteki kardeşlik saygı ve dostluk ortamını hiçbir forumda göremedim

yönetime sesleniyorum sakın bu kadına yüz vermeyin yoksa gscimbomunda içine nifak toğumlarını bırakıcaktır...

O olay öyle sağlam bir forumun sallanmasına belkide bugün sahalarda olmamasına neden olan bir olaydır.

Hiç bir zaman affedilmeyeceksin Seray.

Hey gidi Yunus Özcan,Kubilaylay,KürşatKeş,Göz Kardeşler,Erkan Ayan,Sezer Yılmaz,Mehmet Can Atar,Ozan Puki,Sahin Yılmaz,Baran YILMAZ ve Kewell'a aşık bir grup ergen kızlar.
Kim unutabilir bu efsane kadroyu kim ulan kim ?

Ancak ne tuhaf ki hala Alanya Bld resmi sitesinde hala bu var;

74367704.jpg

FUTBOLUN DEVLERİ, “ROYAL CUP 2015”TE BULUŞUYOR

Türk Hava Yolları (THY) Alanya Royal Cup, 15-18 Ocak 2015 tarihleri arasında Alanya Oba Stadyumu’nda düzenlenecek.
Türk Hava Yolları (THY) Alanya Royal Cup, 15-18 Ocak 2015 tarihleri arasında Alanya Oba Stadyumu’nda düzenlenecek.
Ocak’ta, ilki düzenlenecek Royal Cup 2015 Futbol Turnuvasına Türk Futbolu’nun devleri Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın yanı sıra Almanya’nın Borussia M’Gladbach ile Arjantin’in River Plate takımları da katılacak.
FIFA ve UEFA’nın anlaşmalı turizm acentelerinden TravelPark tarafından organize edilen “THY Alanya Royal Cup 2015” Turnuvasına ev sahipliği yapacak olan Alanya Oba Stadyumu,
Turnuva sayesinde futbol kampı için yer arayan ünlü takımların dikkatini de Alanya’ya çekmeyi başaracak.

şu en alttaki resimde neden biz yokuz ? biz sadece 1 tane maç oynayıp çekilcez mi acaba

Bu mac yedekler oynasin, Final'de as kadroyu görelim.
22'sinde kupa maci var, 25'inde lig maci. Yedekler ilk önce oynayacagi icin böyle bir karar alirdim ben.

ayYl1g.jpg

Yedekler:

Alperen Uysal
Emrecan Coşkun
Birhan Vatansever
Yasin Öztekin

Üst Alt