Haber - İrfan Can Eğribayat: "Galatasaray'ı orada yenip, orada şampiyonluk kutlayabiliriz. Bu da bizim hayalimiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İrfan Can Eğribayat: "Galatasaray'ı orada yenip, orada şampiyonluk kutlayabiliriz. Bu da bizim hayalimiz"

1681735403962.png

İrfan Can Eğribayat:

"Çok büyük bir takımın kalesini koruma fırsatı geldi. Şampiyonluk şansı sürüyor. Belki burada yapacağım bir katkı bizi şampiyon yapacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmek istiyorum."

"Jorge Jesus, futbola bakış açımı değiştirdi. Ben rahat takılan bir insandım. Göztepe'de son dönemimde çok kilo almıştım. Buraya geldiğimde kilo vermemi söyledi. 1,5 aylık süreçte 11 kilo verdim."

"Buraya uzun yıllar oynamak için geldim. Satın alma opsiyonum var. Kalmak isterim. Kulüpler anlaşırsa, kalmaktan çok mutlu olurum..."

"Biz takım olarak çok fazla inanıyoruz. Hocamız bizden de fazla inanıyor. Taraftarımızdan da beklentimiz, bizim kadar inanmaları. Biz bundan sonra 7'de 7 yaparsak, Galatasaray'ın elbet puan kaybedeceğini düşünüyoruz. Hem kupada hem ligde şansımız var. İnşallah 2 kupayı da alabiliriz. Takım olarak inanıyoruz."

"Belki onları orada yenip, orada şampiyonluk kutlayabiliriz. Bu da bizim hayallerimiz içerisinde olan bir durum."

Bu kaleciyle bizim maça gelene kadar en az 7 puan kaybederler. Ankaragücü adam akıllı pozisyona girmediği halde karşı karşıya olan pozisyonda muhtemelen Altay çıkarırdı Sowe kötü vurmuştu bu sektirmişti deplasmanlarda rakibin daha çok geldiği anlarda ciddi panik havası yaratacaktır.

Büyük takımda şimdiye kadar forma giymeyip 1 maçta forma giyip o maçta da hakemle kazandıktan sonra bu kadar seviniyorsa 2-3 haftaya gerçek yüzünü görünce fener taraftarı sövmeye başlayacak.

Geçen seneki Göztepe ile oynadığımız maçtan sonra Fbliler paso buna küfretmişti yav :D Bazen parayı bu kadar önemsememek gerekir yav :D

EZb4x8dXgAMLnuI.jpg

İrfancım Fenerbahçe seni almazsa döndüğünde Arda'nın da arkasında kalacaksın gibi duruyor. Çocuk muazzam oynuyor son haftalarda.

Üst Alt